'Rosmalen' wordt Heineken Trophy Brabants Bier-Festival in Oisterwijk 5 B 6/ER-FES ill Zoeterwoude Het ATP Grastoernooi in Rosmalen heet vanaf 1996 de 'Heineken Tro phy'. Heineken Nederland heeft zich voor de komende vijf jaar als hoofdsponsor verhon den aan dit evenement dat jaar lijks plaatsvindt op het Auto- troncomplex in Rosmalen. Het tennistoernooi is het enige op gras gespeelde toernooi in Nederland. De Heineken Tro phy vormt voor de internatio nale tennis-top de ideale voor bereiding op Wimbledon, dat vlak daarna wordt gespeeld. De aanwezigheid van de grote namen geeft kwaliteit en poten tieel aan het toernooi.De wens van Heineken om in Nederland een groot naamdragend tennis- evenement te sponsoren, is hiermee gerealiseerd. Het sluit uitstekend aan bij de interna tionale tennisactiviteiten van Heineken, zoals de Davis Cup en US Open. Heineken trad eer der al toe tot de sponsorpool van de Nederlandse Tennisbond, waardoor onze onderneming al betrokken was bij diverse ande re tennisevenementen in Ne derland. De eerste Heineken Trophy in Rosmalen wordt van 8 tot 16 juni 1996 gehouden. Zangeres Corrie Konings en Commissaris van de Koningin Houben openden het eerste Brabantse Bier-Festival door het onthullen van een bord Oisterwijk Het historische centrum van Oisterwijk stond 28 en 29 oktober geheel in het teken van het eerste Brabantse Bier-Festival. Dit festival werd georganiseerd door P.I.N.T. (Promotie Informatie Traditio nele bieren) in samenwerking met de regionale omroep, Omroep Brabant. In de grote festivaltent presen teerden de vier grote brouwers, waaronder Heineken, hun pils en speciaalbieren. De bezoekers van het festival konden daar naast kennismaken met de speciaalbieren van een aantal kleinere brouwers en genieten van optredens van diverse artiesten. m V1 De officiële opening van het festival werd verricht door de commissaris van de Koningin, de heer Houben en de be schermvrouwe van het festival, zangeres Corry Konings. De heer Houben en mevrouw Konings werden door de Hei neken Bierkoets opgehaald en naar het stadhuis gebracht. Samen onthulden zij bij de festivaltent het bord 'Brabants Bier-Festival' in het bijzijn van Hans Olthoff (gewestelijk unit manager Heineken Horeca) en de burgemeester van Oisterwijk met zijn vrouw. De Heineken Bierkoets was ook present in Oisterwijk

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 3