Amsterdam wint A.S.B. toernooi Uitslag zesde ronde PUM Den Bosch Bossche motorclub bij De Ridder g Amstel met z'n allen S II IIII up Ui in ill Den Bosch In het Heineken Ontspanningscentrum in Den Bosch werd op de zaterdagen 7 en 21 oktober het Alternatie ve Sportdag Biljart Toernooi (A.S.B. toernooi) gehouden. Volgens de traditie streden de vier vestigingen Amsterdam, Zoeterwoude, Den Bosch en Bunnilt weer om de wissel trofee. Op de eerste speeldag nam Amsterdam de leiding met een voorsprong van 18 punten op Den Bosch. Deze positie hield Amsterdam op de tweede speel dag vast, waardoor deze vesti ging de winnaar werd met 321 punten. Op de tweede plaats eindigde Zoeterwoude met 283 punten, gevolgd door Den Bosch met 278 punten en Bunnik met 272 punten. De heer C. Scheltema, erelid van de Personeelsvereniging Den Bosch, bood iedere vesti ging tijdens de prijsuitreiking een beeldje van Zoete Lieve Ger- ritje aan. Hierbij werd traditie getrouw de brandewijn met sui ker gedronken. Het PUM in Den Bosch is aan het einde van het jaar op de volgende data gesloten: Donderdag 21 december, vanaf 14.30 uur. Vrijdag 22 december de gehele dag. Tussen Kerst en Oud en Nieuw is het PUM wel geopend. Vrijdag 3 november vond de trekking plaats van de zesde ronde van het Amstel met z'n Allen spel. De goede antwoorden van deze ronde waren: Woord van 't Vat: Vraag van 't Vat: Getal van 't Vat: Gokje van 't Vat: Beeld van 't Vat: Verrassing van 't Vat: Bokkesprong Beste C, vier dagen B, 1983 Robijnrood Als een bok op de haverkist Hoofdprijswinnaar was dit keer de heer B. Onwezen uit Houten. Hij had alle zes antwoorden goed en kreeg daarom van ons de bar bel met inscriptie toegestuurd. De trekking hiervoor werd verricht door de Juridische Dienst in Zoeterwoude. Alle winnaars hebben hun prijs thuisgestuurd gekregen. Over de uitslag kan niet worden gecorre spondeerd Alle compleet ingevulde en vóór de sluitingsdatum ontvangen inzendingen worden op de redactie bewaard. Na de laatste ronde (Ronde 8, zie pagina 21) wordt uit alle inzendingen de hoofdprijs winnaar getrokken. Om iedereen de kans te geven nog een keer in te sturen (nogmaals: je hoeft niet alle keren te hebben meegedaan om de hoofdprijs te kunnen winnen), is de hoofdprijs-trekking gepland in januari. Den Bosch/Maastricht De Motorclub Den Bosch, een sinds kort officiële personeels vereniging van onze Bossche brouwerij, maakte 20 oktober een mooie rit naar Maastricht. De tocht voerde een stukje door België en er werd een deel van de Mergelroute gereden. Eind doel was brouwerij De Ridder. De motorrijders arriveerden rond één uur 's middags en wer den ontvangen en rondgeleid door brouwmeester Wim van Wijk. Na dit gezellig verlopen bezoek, reden de motorliefheb bers weer terug naar Heineken Den Bosch. De Motorclub Den Bosch heeft nu 22 leden. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Belangstel lenden kunnen zich melden bij Piet van de Bergh (toestel 894) of Walter Leytens (toestel 878). Uii BS i' RQUWÊftf

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 23