Amstel met z'n alien Interview Th.A. de Man Het Amstel-gevoel van Jan Colly Heineken en Amstel op Internet Leertraject COR en HNB van start 1 uit het vat: Hugo Byrnes uit Zoeterwoude Heineken Night of the Proms Sprankelende feestdagen met Sourcy Amstel met z'n allen Spel Vervolg Kroniek; Workshop laboratory praktijkgericht; Biljarttoernooi H'Bosch; uitslag zesde ronde Amstel met z'n allen Spel; mededeling PUM Den Bosch; Bossche motorclub naar De Ridder Uitgever: Heineken Nederland: Beheer B.V. Hoofdredactie: Peter Everts tel: (071)5456034 Redactie: Marguerite de Ruijtei Feenstra Yvonne van Stele-Sar tel: (071)5457234/545 Redactie-assistentie: Esther Boot tel: (071)5456751 Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoui Redactiecommissie: dr. J.A. Dop (vooizitti mw. M.C. Bruijn mw. mr. R.A. den Dubbelden drs. F.B. Martens drs. W. Verwey Correspondenten: A. van der Graaf (R'd mw. M.B.J. van der L ('s-Hertogenbosch) H. Meyer (Biinnik) G.W. Westenberg (Ri Overname van de gel of gedeeltelijke inhoi dit blad is slechts toeg na verkregen toesten van de stafdienst In-1 Externe Betrekkingei Zoeterwoude, telefoon: (071)54560c Bij de voorpagina: De Heineken Night c Proms was tijdens de out al een groot succe Lees hierover meer op de pagina's 16 en 1 van dit nummer. Bij de achterpagina: Een foto gemaakt in c Heineken-brouwerij t Rotterdam, ter ere vai bereiken van een proc mijlpaal in mei 1965. De hobby van Steef van Haastrecht Afscheid en Jubileum Nieuw vaatje aangeslagen Amstel verjaardagskalender; Samenwerking Schweppes 10 en Vrumona; Kirin-delegatie bezoekt Feyenoord Kroniek 18 Rosmalen wordt Heineken Trophy; 3 Brabants Bier-Festival in Oisterwijk Spel kaarten van Amstel; Exportverpakking Wieckse Witte; 6 Familie-excursie Zoeterwoude Nieuwe horeca-aanpak Kylian 20

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 2