Fitness in Den Bosch Jukebox bij Ontvangsten '■uasftt Den Bosch Heineken Dei Bosch heeft sinds 17 oktobe een eigen Fitplan Centrum. Eei initiatief van de Bossche Onder nemingsraad, die fitness in di strijd werpt tegen het ziekte verzuim. Het Fitplan Centrun bevindt zich achter het brou werijrestaurant in Den Bosch Daar is een speciale ruimte inge richt, waar zich naast allerle fitnessapparaten, verkleedhok jes en een douche ook eer aparte aerobic-zaal bevindt. Heineken-medewerkers kun nen in dit centrum gratis deel nemen aan zogenoemde fitness plannen, programma's gericht op beweging. Dat gebeurt ondei deskundige leiding van fysio therapeut Maikel Weyers en instructrice Caroline Pols. Voorafgaand aan deze trainingen wordt eerst de conditie getest en een programma samengesteld dat helemaal op de individuele deelnemer is gericht. Naast de conditieverbeterende program ma's zijn er ook fitnessonder delen voor mensen met rug klachten of gewichtsproblemen en kunnen medewerkers deel nemen aan een Stop-met-roken programma. Het Fitplan Centrum is vijf dagen in de week geopend. De openingstijden zijn op maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 18.30 uur. Het centrum is ver der woensdagavond van 20.00 tot 22.30 uur geopend. Voor vragen kunt u terecht bij Caroline Pols, toestel 128 in Den Bosch. Het Fitplan Centrum Den Bosch Heeft u hem al ge zien? In de ontvangstruimten van onze brouwerij in 's-Herto- genbosch, zorgt een jukebox sinds kort voor wat extra vro lijke noten. De jukebox is aange schaft voor de Amstel Taveerne. Wanneer deze ruimte niet in gebruik is, kan hij worden neer gezet in de Cambrinuskelder. Het van wieltjes voorziene cd-afspeelapparaat is splinter nieuw, al zou je het -van een afstandje bekeken- zondermeer geloven, wanneer iemand zou zeggen dat hij uit de jaren '50 stamt. "Het voordeel van de jukebox is, dat onze gasten zelf hun muziek kunnen uitkiezen. We hebben gezorgd voor een ruime keuze: voor elk wat wils. Verder is het apparaat alleen al door zijn uiterlijk sfeerverho- gend", licht tapper/kelner Léon Pijnenburg toe. V.l.n.r. tapper/kelners Petra Buwalda, fan Bertrums, Léon A Pijnenburg en Emiel van Beers bij de nieuwe aanwinst

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 6