Geslaagde Blues Brothers Revue B.V.H.Z. eindelijk eigen biljartzaal Openingstijden PUM R/Cr tijdens de feestdagen Winnaars Vijfde Ronde Zoeterwoude De vestigingen Zoeterwoude en Den Bosch stonden onlangs op hun kop. De reden was een echte Heineken Blues Brothers Revue, door en voor medewerkers. Zij zorgden tijdens de contactbiertjes van 28 september in De Hooiberg in Zoeterwoude en 12 oktober in de Cambrinuskelder in Den Bosch voor een waar muzikaal spektakel. De zangers (onder meer Louis Eggen, Irith Kal- koene, Piet Bouws en Peter Everts) hadden het publiek op hun hand. Dat danste en klapte mee op de zeer swingend ge brachte muziek van het bekende Blues Brothers duo fake en Elwood, nu dus uitgevoerd door een aantal zeer muzikale mede werkers van onze brouwerij. De algemene mening: "Knap van een stel amateurs." En: "Leuk dat het allemaal collega's zijn." Dinsdag 26 september vond de trekking plaats van de Vijfde Ronde van het Amstel met z'n allen Spel. De goede antwoorden van deze ronde waren: Woord van 't Vat: Vraag van 't Vat: Getal van 't Vat: Gokje van 't Vat: Beeld van 't Vat: Athene, Griekenland Laars (Italië) B, Nederlandse Antillen B, 1992 D, Kameroen Verrassing van 't Vat: Madrid, Spanje Hoofdprijswinnaar was dit keer mevrouw M. Postma uit Grou. Zij had alle zes antwoorden goed en kreeg daarom van ons de barbel met inscriptie toegestuurd. De trekking hiervoor werd ook dit keer weer verricht door de Juridische Dienst in Zoeterwoude. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. Alle winnaars hebben hun prijs thuisgestuurd gekregen. Overigens worden alle compleet ingevulde en vóór de sluitings datum ontvangen inzendingen op de redactie bewaard. Na de laatste ronde (de Achtste Ronde) wordt uit alle inzendingen de hoofdprijswinnaar getrokken. Zoeterwoude Sinds 22 sep tember heeft de Biljart Vereni ging Heineken Zoeterwoude (B.V.H.Z.) weer een eigen verenigingsruimte. De biljarters hadden een 'tijdelijk' onderko men in het sportcomplex te Zoeterwoude. Nu is de ruimte van de oude telefooncentrale bij de kantoorkantine geheel De heren Van der Torren en Fröhlich spelen de openingspartij onder toezicht van de leden van de B. V.H.Z. verbouwd tot een prachtige biljartzaal met drie biljarts en een bar. Op 22 september werd de biljartzaal officieel geopend. Heineken's Financieel Direc teur de heer Van der Torren sprak de leden van de biljart vereniging toe. Daarna speelde hij met zijn eigen keu de openingspartij tegen de heer Fröhlich, site-manager Heineken Zoeterwoude. Over vier maan den viert de B.V.H.Z. nogmaals een feestje want dan bestaat de vereniging vijftien jaar. Het gezelschap van de A Heineken Blues Brothers Revue Elwood (links) en fake Blues A Rotterdam Het PUM van Rotterdam Crooswijk heeft voor een aantal dagen in december aangepaste openingstijden. Dinsdag 5 dec. Woensdag 6 dec. Dinsdag 12 dec. Woensdag 13 dec. Dinsdag 19 dec. Woensdag 20 dec. In de week van 25 december tot en met 1 januari is het PUM R/Cr gesloten! 13.00 11.00 13.00 11.00 13.00 11.00 -17.00 uur -17.30 uur -17.00 uur -17.30 uur -17.00 uur -17.30 uur

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 31