5575 gulden voor Ruud Neutel Dankbetuigingen (Vervolg Kroniek van pagina 26) 1 september jongstleden, de dag dat il< mijn 25-jarig jubileum vierde, was een dag om nooit meer te vergeten. Mede namens mijn echtgenote wil ik allen, die meegeholpen hebben aan het slagen van deze dag, nogmaals hartelijk bedanken. Tevens wil ik iedereen die ons persoonlijk dan wel schriftelijk het beste voor de toekomst wenste langs deze weg ook nog eens hartelijk dankzeggen. It was great! L.L.H. Coolen Allen geweldig bedankt voor de organisatie, de gesproken woorden, bloemen, cadeaubonnen, schriftelijke reacties en niet te vergeten de nodige flessen drank op onze afscheidsreceptie d.d. 29 augustus jongstleden. Van zo'n afscheidsreceptie kun je na ruim 38 jaar alleen maar dromen. Wij hebben van deze dag genoten, daarom nogmaals bedankt en tot ziens. Tineke en jaap Doleweerd Bedankt! Collega's Vlieger-Verdonk, OR Commercie en vele anderen voor de fruitmand, bloemen, kaartjes en telefoontjes tijdens mijn ziekte en na mijn operatie. Willem Bom Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw, de Directie van Heineken hartelijk bedanken voor het mooie bloemstuk, het drankenpakket en de envelop met inhoud, die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. J. van Ewijk Hiermede wil ik, mede namens mijn vrouw, de Directie hartelijk bedanlcen voor het drankenpakket, het mooie bloemstuk en een bedrag onder couvert, die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. M. Luksen Mede namens mijn vrouw wens ik al onze vrienden en collega's te bedanlcen voor de prettige en gezellige afscheidspartijen in Bangkok, Singapore en Zoeterwoude. André Brandt Hiermede wil ilc, mede namens mijn vrouw, de Directie hartelijk bedanlcen voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. Hanny en Ger Dijst Beloning Aanmoediging Den Bosch C.S.A. de Fretes en H.A.A.A. Hendriks 100,00 (beide Brouwen) J.B. Damen (Bedrijfscontrole) 100,00 J.A. v.d. Hatert (DCS) 100,00 H.A. Bakker en C.J.J. Berkhout 250,00 (beide Brouwen) Bunnik E. Veldhuizen (Mech. werkpl.) 750,00 H. v. Amerongen (Verpakken) 6400,00 B. Muis (Verpakken) 2500,00 Bunnik Ruud Neutel van de Bedrijfstechnologische Dienst van Vrumona kwam op het idee om afvalwater te gaan beluch ten, vóórdat dit naar de gemeen telijke zuivering gaat. Hij legt uit: "Het bij Vrumona vrijko mende afvalwater verlaat het terrein via een buffertank met als doel het te mengen. Mijn idee was om dit water te beluch ten met behulp van een injectie pomp. Dit met het doel de hoe veelheid vuil die wordt geloosd te verminderen. Hierdoor kan het afvalwater voor een deel 'schoner' worden afgevoerd naar de gemeentelijke zuive ring. Dit levert Vrumona een flinke besparing op." Ruuds idee is inmiddels uitge voerd. Van de ideeënbuscom missie kreeg hij 5575 gulden voor zijn initiatief.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 30