Amstel met z'n allen Prijs voor Lingen's Blond; Opnieuw investering in Oost-Europa; Kwaliteitssysteem goed bevonden 3 Interview S.W.W. Lubsen, nieuw lid Raad van Bestuur 4 Jukebox voor Ontvangsten H'Bosch; Fitplan Den Bosch van start 6 Heineken en de nieuwe kijk op opleidingen; Naseizoen biertapwedstrijden 7 Consumentenservice: nieuwe ontwikkelingen 8 Heineken Jazz Blues Night populair 9 Win een Sisi Bay Dance CD; Amsterdam wint Heineken Studenten Steden Cup 10 Wielrennen: Grote Prijs van Amstel en Vuelta 11 Bokbier geïntroduceerd 12 Spannende Amstel Malt Libre-finale; Win glazen Royal Club 13 Hobby: ultra light vliegen met André van den Eisen 14 Technisch talent wordt trainingsmanager in het buitenland 15 Horeca Tap Service viert 12 1/2 jarig bestaan 16 Amstel en internationaal voetbal 18 Een nieuw vaatje aangeslagen; Amsterdam-Noord Het Amstel-gevoel van Ton van Stek Amstel met z'n allen Spel: de Zevende Ronde Gezellig Amstel Hengelfeest Kroniek Afscheid en jubileum 7Up Ice Cola groot succes; Hoge korting met Pepsi 'Bucks' 29 Vervolg Kroniek; Ideeënbus Uitgever: Heineken Nederlan Beheer B.V. Hoofdredactie: Peter Everts tel: (071)5456034 Redactie: Marguerite de Ruijti Feenstra Yvonne van Stek-Sa tel: (071)5457234/54 Redactie-assistentie: Esther Boot tel: (071)5456751 Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoi Redactiecommissie: dr. f.A. Dop (voorziti mw. M.C. Bruijn mw. mr. R.A. den Dubbelden drs. F.B. Martens drs. W. Verwey Correspondenten: A. van der Graaf (R 't mw. M.B.f. van der I ('s-Hertogenbosch) H. Meyer (Bunnik) G.W. Westenberg (R. Overname van de ge of gedeeltelijke inho dit blad is slechts toej na verkregen toester van de stafdienst In- Externe Betrekkinge Zoeterwoude, telefoon: (071)54560. Bij de voorpagina: Hoe worden onze bierkratten gemaakt? een antwoord op die 1 gingen we langs bij et onze leveranciers: W; Trepak in Hardenberj Zie pagina 20 en 21. Bij de achterpagina: Op het terrein van de voormalige Rotterdar Heineken brouwerij deze 'bierautomaat' t( vinden. Met speciale munten kon het perst er bier tappen. Deze foto is vermoed begin jaren '60 gemaa Sponsorcontract Amstel Bier en KNBB 19 Op bezoek bij een krattenleverancier 20 Geslaagde Blues Brothers Revue; Winnaars Vijfde Ronde; Openingstijden PUM Rotterdam Crooswijk in december; Biljartvereniging Zoeterwoude heeft eigen biljartzaal 31

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 2