25 jaar M.J.H.P. de Goey 25 jaar L.L.H. Coolen Afscheid J.G. Teeken Oranjewoud In Hotel Tjaarda in het Friese Oranjewoud vond 14 september de afscheidsre ceptie plaats van de heer f.G. Teeken. Hij maakte per 1 okto ber gebruik van de VUT-rege- ling. Tijdens de gezellige recep tie werd Hans toegesproken door de heren De Ridder en Mig- not. In hun toespraken belicht ten zij de succesvolle carrière van Hans, die begon als horeca- vertegenwoordiger in het Zui den. Later werd Hans district- Veldhoven De heer M.J.H.P. de Goey vierde 1 september in Brasserie 'De Muzerije' te Veld hoven zijn 25-jarig dienstjubi- leum bij Heineken. Hij werd daarbij vergezeld door zijn echt genote en twee dochters met hun partner. Op de drukbe zochte receptie waren vele col lega's, familie, vrienden, ken nissen en een groot aantal horeca-ondernemers aanwezig. De heer Olthoff haalde in zijn speech enkele ontwikkelingen in de loopbaan van Michel de Goey aan. De jubilaris begon 1 september 1970 als commer cieel assistent Gewestelijk Ver koopkantoor Den Bosch. Later werd hij le assistent, chef de Bureau Horeca in Nuth, regio naal personeelsfunctionaris van Zuid Nederland, bedrijfsleider van ondermeer drankenhandel Andeweg-Renesse in Dordrecht en Winters van Wees in Eind hoven. Dat laatste is hij nog steeds, naast zijn functie als ver koopleider van het gebied Eind hoven. Aan het einde van de receptie zongen alle medewerkers van de drankenhandel en het verkoop kantoor nog een lied. Amsterdam Ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum van de heer L.L.H. Coolen vond 1 sep tember een receptie plaats bij de Reclame Service Dienst. Hiervoor was de kantine van de RSD omgetoverd tot een Duitse 'Stube', inclusief 'Knaben und Deernen'. Onder de aanwezigen was een delegatie van de ver- koopgroep Heineken Duitsland aanwezig, waarmee Leo Coolen enige tijd heeft samengewerkt. Tijdens de receptie spraken de heren Schipper, Van Rompu en Baade de jubilaris toe. Daarbij kwamen vele anekdotes uit de Thuisverbruik- en Exportperio de aan de orde. Leo werd geken schetst als een hardwerkende, humoristische en uiterst loya le collega met het Heineken- hart op de juiste plaats. Sinds februari dit jaar werkt Leo bij de RSD. Volgens de heer Schip per doet hij dat op een buiten gewoon goede en prettige manier. Leo kreeg van zijn RSD- collega's een videorecorder cadeau. verkoopleider in Zwolle en hoofd horecagebied Gronin gen/Friesland/Drenthe Zijn laatste functie was com mercieel adviseur in de uitvoe ring van het distributiebeleid Horeca Heineken Nederland. Hans Teeken werd in de toe spraken gekenschetst als een uiterst loyale, integere collega. Vervolgens brachten de colle ga's hoofden Horecagebied een komische muzikale aubade waarin typische gedragsken- merken van Hans waren ver werkt. In zijn slotwoord prees Hans het bedrijf Heineken. Hij zei er trots op te zijn zoveel jaren voor deze onderneming te heb ben mogen werken.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 28