Huwelijken Geboorten Buitenland Overleden Bunnik Mw. J. Castel (Alg. Verkoop Thuisverbruik) met U.R. Holwerda W J. Huisman (Land. Verkoop Detailhandel) met mw. H.D.M. Mohle L.G.B.J. ten Koppel (Bewaking) met mw. R.A. van den Broek Mw. J.E. van Lokhorst (Adm./Financiën) met W.J.J. Smeets G.L. v.d. Veen (Verpakken) met mw. T. Terpstra Den Bosch A. van Dinther (Verpakken) met mw. T. van Berloo 1- van Beurden (Technische Dienst) met mw. C. Bergmans Zoeterwoude Mw. C. Eling (Personeelszaken Adm. Stafd. Comm.) met G. Hillebrand Mw. G.C.M. v.d. Werf (Pl. Administratie) met P.J. Tijssen M.S. Tjon-Sien-Fat (Operations Binnenland) met mw. D. Priesirie Horecagebieden H. Buitelaar (Gelderland/Overijssel Verkoop) met mw. J.P. de Rooij B.J.A. Gielens (Brabant Verkoop) met mw. E.A.M. Hamilton A.J.W.W. Caspers (Drankenhandel Katwijk Expeditie) met mw. A.M. Korpershoek Buitenland E.J. van Willegen (Cambodja) met mw. B. Lok Bunnik Martijn, z.v. M.A.A. Jacobs (Account Hgt. Hor. Vrumona Z/O) Pirn, z.v. R. Sierink (Inkoop) Tom, z.v. C. de Bas (Intern Transport) Aysegul, d.v. O. Mutlu (Intern Transport) Amsterdam Thomas, z.v. mw. N.J.C. Jongh (Corporate Marketing Research) Quinn, z.v. mw. M.G. Troost (Infor mation Management Head Office) Horecagebieden Roos, d.v. mw. H.P.f.M. van den Oord-Liebregts (Drankenhandel Eindhoven Administratie) Florianne, d.v. mw. C. Quirijns- Groeneveld (Brabant) Yannick, z.v. mw. F.S.P. Tamerius (Drh. Rotterdam Administratie) De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetreffende PZ-diensten Maastricht Julius, z.v. R.C.M. Dolmans (Produktie De Ridder) Den Bosch Tanisha, d.v. A. Wagenaars (Verpakken) Meivin, z.v. A. Geurtz-Hellings (Interne Dienst) Maxime, d.v. G. Korthout (Verpakken) Zoeterwoude Eric, z.v. mw. H.C. van den Heuvel van der Weyden (Personeelszaken Adm. Stafd. Comm.) Mariska, d.v. mw. M.J.C. van Dam (Bedrijfseconomisch Dienst) Esmeö, d.v. mw. B.E. Deys-Jansen (Operations Algemeen Export) Fenna, d.v. E.N. Boekee (Kelders) Danny, z.v. S. Jethoe (Verpakken) Patrick, z.v. P.R. v.d. Wolf (Operations Export) Aida, d.v. mw. C. Mulder (Human Affairs Expatriate Staff) Jeroen, z.v. mw. H.I. van Keulen- Hellendoorn (Transport Declaraties) Ghana De heer W.G. Deelen is per 1 oktober 1995 uitgezonden naar Ghana. Hij zal er de functie bekleden van Brewery Manager bij Kumasi Brewery Ltd. te Kumasi. Nieuw Caledonië De heer G.W.J. van Sonsbeeck heeft per 7 september 1995 zijn detachering als Management Trainee bij Grande Brasserie de Nouvelle Caledonie S.A. te Noumea beëindigd. Cambod j a/Thailand De heer J.P. Ceressia heeft per 26 september 1995 zijn detachering als Directeur Technique ad interim bij Bralirwa S.A.R.L. te Gisenyi beëindigd en is per 1 oktober 1995 uitgezonden naar Cambodja, alwaar hij de functie zal bekleden van Brewery Manager bij Cambodia Brewery Ltd. te Phnom Penh. De heer E.J. van Willegen is per 1 oktober 1995 uitgezonden naar Cambodja, waar hij Training Manager wordt bij Cambodia Brewery Ltd. te Phnom Penh. Suriname De heer F.J.H Jie-A-Looi is per 1 september 1995 teruggekeerd uit Suriname, alwaar hij de functie uitoefende van General Manager bij Surinaamse Brouwerij N.V. te Paramaribo. Thailand De heer P.C.L. Walraven heeft per 26 september 1995 zijn detachering als Technological Controller ad interim bij Thai Asia Pacific Brewery te Bangkok beëindigd. Vietnam Mevrouw M.A. Wijckerheld Bisdom is per 1 oktober 1995 uitgezonden naar Vietnam, alwaar zij de functie zal bekleden van Training Manager bij Vietnam Brewery Ltd. te Ho-Chi-Minh City. (Dankbetuigingen zie pagina 30) Op 12 september 1995 is de heer B.M. Kommers (74) overleden. Hij trad op 1 juli 1947 in dienst te Bunnik. De heer Kommers is op 1 januari 1986 met pensioen gegaan. De heer J. Schermelé (84) is overleden op 8 september 1995. De heer Schermelé is op 4 februari 1928 bij Amstel in dienst getreden. Sinds 1 augustus 1976 was hij met pensioen. De heer C.C. Schotting (80) is overleden op 24 september 1995. De heer Schotting is op 2 november 1953 bij Amstel in dienst getreden. Sinds 1 maart 1980 was hij met pensioen. Op 16 september 1995 is mevrouw C.E.M. Heyt (69) overleden. Zij trad op 1 juli 1958 in dienst. Mevrouw Heyt is op 1 september 1981 met pensioen gegaan.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 26