Gezellig Amstel- hengelfeest Het voor eigen medewerkers georganiseerde Amstel met z'n Allen Hengelfeest is een zeer gezellig evenement geworden. De hengelclub van onze Bossche brouwerij was gastheer. Vader en zoon Geerts sloegen de grootste vis aan de haak: een 8-daagse reis naar Ierland en deelname aan het prestigieuze vistoernooi King of Clubs. in totaal 53 centimeter vis en werd daarmee eerste. Coby van Delft toonde aan dat sportvissen ook iets is voor vrouwen. Zij werd tweede met 48 centimeter gevangen vis. De heer Aukes volgde net achter haar op de derde plaats. Hij hengelde in totaal 45 centimeter vis uit het water. De jeugd tot en met 18 jaar kende alleen maar winnaars. Zij kregen allemaal een hengel met een (visdraad)molentje. Na de prijsuitreiking werd gezellig nagekaart in het Hei- neken Ontspannings Centrum. Het ligt in de bedoeling om vol gend jaar opnieuw een Amstel met z'n allen Hengelfeest te organiseren. Jeugd t/m 18 jaar: iedereen prijs Ondanks het regenachtige weer waren zestig deelnemers te vin den aan de waterkant, niet ver van de Heineken brouwerij in Den Bosch. Er werd gevist in drie categorieën: jeugd (tot en met 18); recreanten (19 en ouder); en wedstrijdvissers. De eerste plaats bij de wed strijdvissers ging naar Jos Geerts. Hij ving in totaal 7200 gram. Zijn vader volgde op de tweede plaats met 5900 gram. Beiden gaan volgend jaar deel nemen aan de King of Clubs, een internationaal vistoernooi dat wordt gehouden in Ierland. In sportvissers-kringen staat dit evenement zeer hoog aange schreven. Jan van Linder, die de King of Clubs al eerder mee maakte, werd derde tijdens het Amstel met z'n allen Hengel feest. Hij ving 5050 gram vis. Bij de recreanten ging het niet om hoeveel gram vis je ving, maar om de lengte van de gevan gen vissen. Paul Langeveld ving De winnaars, vader en zoon Geerts, met rechts voorzitter Lambert Verbeek van de hengelvereniging Heineken Den Bosch

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 25