Sisi Bay Dance groot succes Scheveningen Naar schat ting dertigduizend enthousiaste jongeren hebben 31 augustus Sisi Bay Dance '95 bezocht. Toen het concert op het Sche- veningse strand om vier uur 's middags van start ging, was er al veel belangstelling, 's Avonds was de toeloop enorm. Duizen den jongeren waren gekomen voor de optredens van topacts Rednex, T.O.F. T-spoon en 2-Unlimited. "Het was één grote deinende massa", vertelt brand manager Ester van Dus- seldorp. "Iedereen zong en dans te mee, met de armen in de lucht. De sfeer was geweldig." samenwerking met Sisi heeft georganiseerd, heeft televisie opnamen gemaakt op 31 augus tus. Deze zullen binnenkort worden uitgezonden. Brand manager Ester van Dus- seldorp kijkt tevreden terug op het concert, 'the big event'. "De belangrijkste doelstelling om dit concert te organiseren, was het imago te versterken van Sisi als dè sinas voor jongeren. Door Sisi te verbinden aan groepen als 2-Unlimited en een commcer- ciële omroep als Veroncia, die het image heeft van snel, jong, wild, keihard de lekkerste, kun nen we dat jonge imago verder uitbouwen. Dat is nu zeer belangrijk. Er zijn de laatste tijd veel nieuwe spelers op de sinas- markt bijgekomen. Meer con currentie betekent spannende tijden voor de sinasmarkt. Sisi weet zich tot nu toe aardig te handhaven. Maar het is belang rijk Sisi nadrukkelijk neer te zetten als dè sinas voor sinas- drinkers in de leeftijd van vijf tien tot negentien jaar. Een con cert als Sisi Bay Dance kan daaraan goed bijdragen. We wil len dit dan ook zeker volgend jaar opnieuw organiseren." Op radio en TV Het Sisi Bay Dance '95-concert was niet alleen in Scheveningen te beluisteren. Luisteraars van Radio 2 en 3 en van Hitradio 1224 (het commerciële station van Veronica) konden recht streeks meegenieten van het strandspektakel. En dezelfde dag werd een deel van Sisi Bay Dance '95 ook live uitgezonden op televisie tijdens de Mega Top 50 van Gijs Staverman. Veroni ca, dat het strandconcert in 2-Unlimited in actie it twee rspreid ti gese- espons e Con- Het is nenten rer door ilcort te tnquête ms ge in Sour- jument van het :nd van /an drie bij aan- gebruik waarde - spellen, urcy op andacht en huis-

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 9