Sportieve prestatie beveiligingsteams Amstel-team wint hockeytoemooi Drukte op tennisbanen AMSTEL V Den Bosch Twee teams van de beveiligingsdienst van Hei- neken Den Bosch hebben 26 augustus meegedaan aan de Trio-Triatlon in Rosmalen. In een deelnemersveld van 400 teams, eindigde Team A op de 55-steplaats enTeamBals 187- ste. De Heineken-coaches zijn zeer tevreden met deze eind klassering: "Als je bedenkt dat het hier gaat om beginnende sporters, is het natuurlijk een prachtig resultaat!" Tearn A bestond uit Ruud Man- dingers (zwemmen), Ton v.d. Wielen (fietsen), Ed Thelen (lopen) en Guust Synesael (coach). Team B bestond uit Ad Sluyter (zwemmen), Will van Eeuwijk (fietsen), Piet van Falier (lopen) en Jan v.d. Bosch (coach). Doe ook mee! Het lijkt de teams van de bevei ligingsdienst Den Bosch een goed idee als er volgend jaar wat meer Heineken-teams van diverse afdelingen mee zouden doen aan de Trio-Triatlon in Rosmalen. Inlichtingen hierover kunnen worden verkregen bij Guust Synesael of Jan v.d. Bosch, via telefoonnummer 073-6209105. De triatlon-deelnemers van de beveiligingsdienst Den Bosch A. Helmond Het 2 september in Helmond door het Centraal Brouwerij Kantoor (CBK) geor ganiseerde hockeytoemooi voor brouwerijteams, is gewonnen door de Amstel-ploeg. Deze stond onder leiding van 'playing captain' Hugo Byrnes. Hij kreeg de CBK Wisseltrofee overhan digd. Tweede werd het Hei- neken-team, aangevoerd door Han de Goederen. Derde werd Interbrew. De hockeyers van het organiserende Bavaria, de winnaars in 1994, legden beslag op de vierde plaats. Onze brouwerij kreeg voldoen de aanmeldingen om twee herenteams van gelijke sterkte te kunnen laten aantreden. Dat beide ploegen inderdaad even sterk waren, bleek uit de uitslag van de onderlinge partij: 0-0. Laatste werd overigens het sportief spelende CBK-team, met De Ridder-directeur Peter van Dongen Torman in de gele deren. "Het was een goed georgani seerd, geslaagd toernooi. Aan ons, als winnaars, is nu de eer om het toernooi in 1996 te orga niseren," aldus Hugo Byrnes. Hij hoopt dan ook een team van Grolsch te kunnen begroeten. De brouwers uit Enschede moesten dit jaar helaas verstek laten gaan. 'oeterwoude In september varen weer veel afdelingen ctief op de tennisvelden van leineken Zoeterwoude. Zo vas er ondermeer een toernooi an Heineken Export op vrijdag september en had de Heineken Tennis Club in het weekeinde van 23 en 24 september haar afsluitende clubkampioenschap pen. Beide evenementen wer den afgesloten met een gezel lige barbecue. Beelden van het Export- toernooi op 1 september rfc V

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 31