Amstel met z'n allen Het prijzenpakket amstel van t vat Van't vat VRAAG WOORD BEELD Een fonkelende VAN't VAT kleur. VERRASSING VAN'tVAT Hoe neemt u deel? DE ZUSDE RONDE De eerste maandag van oktober is voor ons een speciale dag. Met de jaarlijkse introductie van bokbier zet de herfst zijn beste beentje voor. Daarom staat in deze zesde ronde van het Amstel met z'n allen Spel het voortreffelijke Amstel Bockbier centraal. Zes nieuwe vragen die u ;.j alvast wat van de sfeer laten proeven die bij bokbier hoort. Een prima manier dus om het nuttige(n) met het aangename te verenigen. Met de oplossingen en antwoorden op die vragen kunt u opnieuw mooie prijzen winnen. En wellicht bent u straks de hoofdprijswinnaar die op een ter rasje in de zon nog even lekker zal gaan nagenieten. Gezelligheid Beantwoord de vragen. Twee vooruit, één opzij. Toen de brouwer uit Einbeck naar het Beierse hof in München werd gehaald om daar zijn bier te brouwen, duurde zijn reis nog wel even. Met zijn paard en wagen deed hij over die afstand al gauw zo'n twee dagen. Halverwege ontdekte hij dat hij z'n hop vergeten was en moest dus terug. Maar net op tijd kwam hij in München aan. Hoe lang duurde zijn reis? De beginletters van alle antwoorden vormen samen een 'begrip'. Het schaakpaard wijst u de weg naar een zonderlinge vertoning. Na tien zetten bent u eruit. Mannetjes geit. Hoofdstad van het vroegere Duitse vorstendom Grubenhage Sterrenbeeld dat rond Kerstmis valt. Ander woord voor overlevering. Op welke maandag van oktober wordt elk jaar bokbier geïntroduceerd? A twee dagen C vier dagen Dat smaakt naar meer! Is het weten of is het raden? Ziet u het gezegde dat hier bedoeld wordt? Weet u de kleur die wij bedoelen? In welk jaar introduceerde de Amstel Brouwerij haar Bockbier op fust? Ook nu is er weer voor alle zes onderdelen van deze ronde van het Amstel met z'n allen Spel een eerste prijs: een luxe penneset, een tweede prijs: een prachtige bierlaars, en een derde prijs: een lederen bamzaai-setje. En heeft u ze alle zes goed dan maakt u wederom kans op de schitterende bar-bel met inscriptie. Na de 8e (en laatste) ronde zal de hoofdprijs worden getrokken en hoe meer ronden u meedoet hoe meer kans u straks maakt! Stuur uw antwoord(en) voor 30 oktober 1995 per interne post naar kamer 2.343 in Zoeterwoude. Daarvoor kunt u gebruik maken van een briefkaart of het (adres)formulier voorop deze Vers van 't Vat. Vergeet niet uw personeelsnummer in te vullen. Wij wensen u veel spelplezier.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 24