Amstel bij 24-uursrace Uitslag Vierde Ronde Bijeenkomst Heineken Partner Netwerk Amstel met z'n allen 23 Medemblik Al is het niet meer als hoofdsponsor: Amstel blijft betrokken bij de 24-uurs race. Aan de onlangs gehouden 31ste editie van dit zeilevene- ment, nam Amstel actief deel met een driemaster. De beman ning (70 personen) bestond uit diverse relaties uit de (vak)pers en -namens Amstel- een aantal mensen van onze brouwerij. Meint van Kuiken (hospitality manager)"Het Amstel manage ment kan aan dit evenement op informele wijze deelnemen met persrelaties. Het is een prestatie-gericht evenement, dus iedereen aan boord is 24 uur actief aan het zeilen. Het biedt de gelegenheid elkaar op een heel andere manier te leren kennen." Dit jaarlijkse zeilevenement op het IJsselmeer is sinds 1994 een horecagebieds-evenement. Daarvoor werd het een aantal jaren als een landelijk evene ment gesponsord en was het naamsdragend 'Amstel 24-uurs race'. Het gezelschap dat dit jaar deelnam, voer in 24 uur tijd zo'n 116 zeemijlen voordat het finishte in Medemblik. Twee medewerkers van de Juridische Dienst in Zoeterwoude hebben maandag 28 augustus de trekking verricht van de Vierde Ronde van het Amstel met z'n allen Spel. De goede antwoorden van deze ronde waren: Woord van 't Vat: Vraag van 't Vat: Gokje van 't Vat: Getal van 't Vat: Beeld van 't Vat: Verrassing van 't Vat: De winnaars hebben inmiddels hun prijs thuisgestuurd gekre gen. Hoofdprijswinnaar was in deze ronde H.W. Peelt uit Heerde. Hij had alle zes antwoorden goed en kreeg daarom van ons de barbel met inscriptie toege stuurd. Caramboles Libre C (0,5) 34 keer 2 op bal B Krijt op tijd Overigens blijven alle compleet ingevulde en vóór de sluitings data ontvangen inzendingen op de redactie bewaard. Na de laat ste ronde (Ronde 8) wordt uit alleinzendingen de hoofdprijs winnaar getrokken. Over de uit slagen kan niet worden gecor respondeerd. Het Heineken Partner Netwerk zal donderdag 26 oktober 1995 een thema-bijeenkomst hou den. Locatie is deze keer het Heineken Ontvangstcentrum aan de Stadshouderskade te Amsterdam. Iedere partner van een Heineken werknemer met buitenland-ervaring is welkom. Zo ook partners van medewer kers die binnenkort voor het eerst worden uitgezonden. Aan de deelname zijn geen kosten verbonden. Het programma start om 10.00 uur met een kopje koffie in de zaal 'Het Roeischip' van het Ontvangstgebouw. De heer J. Bouwmeester, Hoofd Expertise en Consult van het beveili gingsbedrijf PROSECO zal het ochtendprogramma verzorgen. Het thema is 'Veiligheid op de standplaats'. Na de lezing is er mim gelegenheid tot het stellen van vragen. Rond 13.00 uur staat er een buffet klaar. Aansluitend zal om 15.00 uur de rondleiding door het Heineken Ontvangstcen trum worden gegegeven. Deze wordt rond 16.00 uur afgesloten met een drankje op de 'Mout- zolder'. Het Heineken Ontvangstcen trum is met het openbaar ver voer te bereiken vanaf het Cen traal Station met de tramlijnen 16, 24 en 25. Halte F. Bolstraat. Wanneer u met de auto komt, kunt een routebeschrijving aan vragen bij Karineke Sombroek via bijgaande aanmeldingsbon. U kunt zich opgeven voor deze thema-bijeenkomst door bij gaande bon in te vullen en op te sturen vóór 6 oktober. Ja, ik kom op donderdag 26 oktober 1995 op de HPN-bijeenkomst. Mijn gegevens luiden als volgt: Naam Voornaam Adres Postcode en woonplaats Telefoon Ervaring in land In de periode (jaartallen) Sturen naar: Karineke Sombroek Heineken Partner Netwerk Personeelsdienst Internationaal Kamer 2.471 j» Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude Fax: 071-456807 Routebeschrijving? Ja/Nee (s.v.p. doorstrepen wat niet van toepassing is) i

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 23