Buitenland Argentinië De heer N.J. Doodeman is per 6 september 1995 teruggekeerd uit Argentinië, waar hij de functie uit oefende van Project Manager bij Cerveceria y Malteria Quilmes S.A. in Quilmes. De heer Doodeman is per diezelfde datum benoemd tot Project Manager bij Heineken Tech nical Services in Zoeterwoude. Brazilië De heer H.E.M. Tuyt is per 15 september 1995 uitgezonden naar Brazilië, waar hij de functie zal bekleden van Senior Product Manager bij Kaiser S.A. Cervejas in Campinas. De heer Tuyt bekleedde tot deze datum de functie van Area Export Manager Heineken Portugal S.A. te Carnaxide, Portugal. China De heerPlat is per 7 augustus 1995 uitgezonden naar China, waar hij de functie zal bekleden van Technological Controller bij Tee Yih fia (Fujian) Brew. Co. Ltd. in Fuzhou. De heer G. Oost is per 22 september 1995 teruggekeerd uit China, waar hij de functie uitoefende van Technological Controller bij Tee Yih Jia (Fujian) Brew. Co. Ltd. in Fuzhou. De heer Oost is per diezelfde datum benoemd tot Seni or Technological Consultant Wes tern Hemisphere bij Heineken Technical Services in Zoeterwoude. Duitsland De heer F.P.H. Bot is per 1 september 1995 uitgezonden naar Duitsland, waar hij de functie zal bekleden van General Manager Heineken Deutschland GmbH te Düsseldorf. Tot deze datum bekleedde de heer Bot de functie van Area Export Manager bij Heineken Schweiz AG te Baar in Zwitserland. Frankrijk De heer G.M.V. Leclercq is per 15 september 1995 uitgezonden naar Frankrijk, waar hij de functie zal bekleden van Brewery Manager Brasseries Heineken S.A. te Mons en Baroeul. Griekenland De heer M. Gross is per 1 september 1995 uitgezonden naar Griekenland, waar hij de functie zal uitoefenen van Brewery Manager Athenian Breweries S.A. te Thessaloniki. In deze hoedanigheid volgt hij de heer G.M.V. Leclercq op. De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetreffende PZ-diensten Burundi De heer M.M.M. Busain is per 15 augustus 1995 voor een periode van ongeveer drie maanden uitge zonden naar Bumndi, waar hij de functie zal uitoefenen van Assistant to the Financial Manager bij Bramdi S.A.R.L. te Bujumbura. Tevens is de heer G.R. Bienaimé per 1 september 1995 uitgezonden naar Bumndi, alwaar hij de functie zal uitoefenen van Project Manager ISFLA bij Bramdi S.A.R.L. te Bujumbura. De heren Busain en Bienaimé zijn nieuw in dienst per respectievelijk 15 augustus 1995 en 1 september 1995. Cambodja De heer f.P.P.M. Tromp is per 19 september 1995 uitgezonden naar Cambodja, waar hij de functie zal bekleden van HTS Installation Manager bij Cambodia Brewery Ltd. in Phnom Penh. La Réunion De heer J. A. Doyer is per 17 juli 1995 uitgezonden naar lie de la Réunion, waar hij de functie zal bekleden van General Manager Brasseries de Bourbon S.A. te Saint Denis. De heer Doyer volgt in deze hoedanigheid de heer S. Hiemstra op, die per 21 augustus 1995 is aangetreden als opvolger van de heer H.P. van Zon in de functie van Deputy Director Africa in Amsterdam. Suriname De heer M.M.J. Valens is per 1 september 1995 uitgezonden naar Suriname, waar hij de functie zal bekleden van General Manager bij de Surinaamse Brouwerij N.V. Italië De heer J.J. Taal is per 31 augustus 1995 teruggekeerd van zijn uitzending naar Italië, waar hij de functie uitoefende van Technological Controller bij Heineken Italia S.p.A te Aosta. De heer Taal heeft een nieuwe functie binnen de HTS- organisatie te Zoeterwoude aanvaard. Marokko De heer L. Groeneweg is per 15 augustus 1995 uitgezonden naar Marokko, waar hij de functie zal uitoefenen van chef de Production bij Société des Brasseires du Maroc S.A. te Casablanca. De heer Groeneweg was voorheen werkzaam als Produktie Manager bij Grande Brasserie de Nouvelle Calédonie S.A. te Nouméa, Nieuw Caledonië. Nederland De heer G.Yvonneau is per 1 september 1995 vanuit Brasseries Heineken S.A. te Reuil-Malmaison, Frankrijk, uitgezonden naar Heineken Technical Services B.V. te Zoeterwoude, waar hij de functie zal uitoefenen van Senior Technological Consultant. Nieuw Caledonië De heer J.M. Landriau is per 15 augustus 1995 uitgezonden naar Nieuw Caledonië, waar hij de functie zal bekleden van General Manager bij Grande Brasserie de Nouvelle Calédonie in Nouméa. Portugal De heer G.J. Meijer is per 15 augustus 1995 uitgezonden naar Portugal, waar hij de functie zal bekleden van Area Export Manager Heineken Portugal c/o Sumolis S.A. te Carnaxide. Thailand De heer P.C.L. Walraven is per 12 augustus 1995 gedetacheerd naar Thailand, waar hij voor een periode van 6 weken de functie zal bekleden van Technological Controller a.i. bij Thai Asia Pacific Brewery in Bangkok. Vietnam De heer H.J.M. Heylands is per 20 augustus 1995 gedetacheerd naar Vietnam, waar hij voor een periode van zes weken de functie zal bekleden van Specialist Process Automation bij Vietnam Brewery Ltd. in Ho Chi Minh City. Zwitserland De heer G.P. van Loenen is per 18 september 1995 uitgezonden naar Zwitserland, waar hij de functie zal uitoefenen van Dienstleiter Brauerei bij Calanda Haldengut Getranke AG te Winterthur.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 22