Graf en Sampras winnen 25 jaar P. Hamers 25 jaarG.H. Vissers Zoeterwoude Op 17 augustus werd in het ontvangstgebouw De Hooiberg het 25-jarig dienst- jubileumgevierdvanP. Hamers. Dat gebeurde in het gezelschap van zijn vrouw, zijn kinderen met partners, zijn ouders en zijn zus met echtgenoot. Paul Hamers, unit manager van de Zoeterwoudse brouwerij, was 1 juli van dit jaar exact 25 jaar in dienst. Tijdens de druk bezochte recep tie werd hij door velen toege sproken. Dat gebeurde op origi nele wijze. Na te zijn toegesproken door pro- duktie-directeur De Goederen, werd de jubilaris verzocht plaats te nemen in een klein autootje. Via een parcours kwam hij langs alle vestigingen en regio's waar hij in die 25 jaar werkte. Zo werd hij toegesproken door de heren Den Hond, Kolff, Van Deursen en Haitink. Bij elke stop kreeg de jubilaris een lokaal biertje aangeboden. De heer Ver berg sprak hem nog toe namens de Peurbakken-bouwers en gaf hem een enorme 'gouden' speld (zie foto). Om een indruk te geven van de drukte tijdens de receptie: Paul Hamers heeft twee uur lang handen staan schudden. Berghem In het Zalencen trum te Berghem vierde de heer G. Vissers 2 september zijn 25-jarig dienstjubileum. Gerard was op 8 juni 25 jaar in dienst als chauffeur bij dran kenhandel Van Dorst-Liebrand- Olderaan. De receptie was van wege familie-omstandigheden uitgesteld, Tijdens de vooront vangst van ontving Gerard de gouden speld van de heer Olt- hoff. Deze vertelde dat de chauffeur een belangrijke scha kel is tussen de klant en Hei- neken. Dat bleek in het geval van Gerard ondermeer uit het feit dat hij in het Zalencentrum Vos bier had geïntroduceerd. Iets wat de commerciële man tot dat moment niet was gelukt. Op een ludieke wijze bood de heer Spoelstra, vermomd als een vos, een Vos-horloge aan. De heer Van Gaal, eigenaar van het zalencentrum overhandig de de jubilaris het horloge. De heer V.d. Sterren overhandigde hem namens het personeel een envelop met inhoud. New York In september is opnieuw het door Heineken gesponsorde US Open tennis toernooi gespeeld. Op de banen van Flushing Meadow, won Pete Sampras bij de heren en Steffi Graf bij de dames. Sampras versloeg Andrei Agassi in de finale, Graf bleek net even sterker dan Monica Seles. Heineken was aanwezig met reclame op het centre court. Verder was Heineken het ex clusieve bier tijdens het US Open. Televisiebeelden van het toernooi zijn overal ter wereld uitgezonden.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 21