Afscheid B.A.A. Brandt 25 jaar T. Heijbroek 25 jaarG.W. Koks Zoeterwoude De heer B.A.A. Brandt nam op 17 augustus na 34 jaren officieel afscheid van Heineken. Hij begon in 1961 in Rotterdam en vertrok in 1983 als executi ve engineer naar Port Moresby (PNG) in het Verre Oosten. André Brandt werkte in vier ver schillende brouwerijen van Asian Pacific Breweries APB. Hij beëindigde zijn carrière met de bouw van de brouwerij in Bangkok, in een recordtempo van 18 maanden. Tijdens het afscheid in Singapore sprak de heer Lex Kiljan van Heuven lovende woorden over de unie ke prestatie van André Brandt om achter elkaar drie brouwe rijen te bouwen. André Brandt ontving van hem een prachtig schilderij van brouwerij VBL. Op 21 augustus werd in De Hooiberg nog een informeel afscheidsbiertje voor de HTS- collega' s van André Brandt geor ganiseerd. Boudewijn Koster (PDI) en Wim fanszen (Project Services HTS), sprakenhemtoe en boden hem een aantal afscheidscadeaus aan. In zijn toespraak belichtte de general manager van SP Hol dings, TonBlüm, de internatio nale carrière van de jubilaris. Onder vaak moeilijke omstan digheden heeft Tom Heijbroek de belangen van de brouwerij behartigd. Na het opspelden van de gouden ster en een humor volle toespraak van de jubilaris, genoten alle aanwezigen van de lokale 'Pari'-dansgroep en van echt Heineken bier. Den Bosch Op 27 juli was het 25 jaar geleden dat de heer G.W. Koks in dienst trad bij Heineken. Ter gelegenheid hier van werd 18 augustus een recep tie gehouden in de Cambri- nuskelder van Heineken Den Bosch. Op deze zeer warme vrij dag werd Fried Koks ontvangen door de heren Ubbink, Strobos, Kroonen, Kooistra en Verstegen. De heer Kooistra lichtte in zijn speech de persoon Fried Koks toe als een man van weinig woorden, behulpzaam, flexibel en goed kunnende improviseren. Na zijn beginjaren als bedie ningsman Bottelarij, kwam Fried Koks bij de groep fusten- lijnoperators bij de Sankey-fus- tenlijn. De fustenlijnen in de oude vorm hebben voor Fried Koks, als verpakkingsspecialist Fustencolonne, geen enkel ge heim. Maar om met de nieuwe technologieën van de nieuwe colonne 14 goed om te gaan, heeft Fried het besluit genomen weer de schoolbanken in te stappen. Omdat de jubilaris een groot liefhebber van bonensoep is, kreeg hij tijdens de receptie van iedere collega een potje bonen aangeboden. Port Moresby Op 1 juli 1995 was het 25 jaar geleden dat Tom Heijbroek in dienst trad bij Heineken. Daarom werd 17 juli in Port Moresby, Papua Nieuw Guinea, een cocktailreceptie gehouden ter ere van de jubila ris. Tom Heijbroek, zijn echt genote Marlies en hun drie zonen werden ontvangen in de VIP lounge.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 20