Dankbetuigingen Overleden In Memoriam M.C. van Look In Memoriam W. Zwakenberg Kinders; schoonkinders, broer, zwager, zuster, schoonzusters, nichten, aangetrouwde nichten en neven, oud-werkgever Heineken, buren en oma's van buren en alle anderen die een steentje hebben bijgedragen tot het slagen van ons 40-jarig huwelijksfeest. Onze hartelijke dank. C.JJ. Mol en C.C.M. Mol-Schroote Zondag 6 augustus 1995 was het de dag dat mijn vrouw en ondergetekende vijftig jaar geleden in het huwelijk traden. Wij hebben deze dag prettig gevierd met de kinderen, klein kinderen, overige familie, vrienden en kennissen. Ook namens de directie werd ons veel geluk toegewenst. Daarvoor onze hartelijke dank. Tevens dank voor het prachtige bloemstuk, het dran kenpakket en het geschenk onder couvert. Het heeft er mede toe bijgedragen dat deze dag voor ons onvergetelijk is geworden. G. de Lange Op 17 augustus hebben wij ons 50-jarig huwelijk gevierd. Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie van Heineken heel hartelijk danken voor het bloemstuk, het drankenpakket en de envelop. Fijn is het na tien jaar pensioen toch nog niet te zijn vergeten. Lok Mede namens mijn vrouw en dochters wil ik iedereen, die betrokken was bij mijn 25-jarig jubileum, heel hartelijk bedanken. Het was ludiek en de toespraken waren vol humor. Wij hebben het ook erg op prijs gesteld dat er zoveel mensen aanwezig waren bij de receptie. Het was een feest dat wij niet gauw zullen vergeten!! Nogmaals hartelijk dank. Paul Hamers Mede namens mijn vrouw en zoon, wil ik de directie van Heineken heel hartelijk bedanken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpakket die wij ontvingen 10 mei jongstleden ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijksfeest. Het was geweldig. Bedankt! Maar wie schetst mijn verbazing toen ik afgelopen week (2 augustus) weer verrast werd met een prachtig bloemstuk voor mijn 65ste verjaardag. We waren er beduusd van. Het staat hier voor ons op tafel en we genieten er nog elke dag van. Wij willen Heineken daarvoor heel hartelijk danken en wees ervan overtuigd dat het je wel iets doet als men op deze bijzondere dagen nog aan je denkt. Temeer nog als je er al enkele jaren weg bent. Grandioos! Jos en Annie Verhoeven van Doornmaal De heer R.M. Veringmeier (86) is overleden op 26 augustus 1995. De heer Veringmeier is op 17 september 1922 bij Coebergh in dienst getreden. Sinds 1 juni 1974 was hij met pensioen. Op 25 augustus 1995 is de heer P. Bol (70) overleden. Hij trad op 1 januari 1956 in dienst te Zoeterwoude. De heer Bol is op 1 februari 1990 met pensioen gegaan. De heer F. Blatter (78) is overleden op 18 augustus 1995. De heer Blatter is op 21 maart 1960 in Den Bosch in dienst getreden. Sinds 1 januari 1982 was hij met pensioen. Op 28 augustus 1995 is de heer G. Aarden (79) overleden. Hij trad op 5 oktober 1964 bij Coebergh in dienst. De heer Aarden is op 1 juli 1976 met pensioen gegaan. Rectificatie In Kroniek 6 1995, is abusievelijk vermeld dat wijlen de heer G.P.H. van Elswijk in 1947 in dienst kwam bij Heineken. Dat moet zijn 15 december 1930. - 'JV s mmh Op 26 juni overleed de heer M.C. van Look geheel onverwacht op 57-jarige leeftijd. Martin van Look trad in 1966 in dienst van Heineken. Zowel in de brouwerij in Rotterdam, als die in Zoeterwoude (waar hij vanaf 1974 werkzaam was) maakte Martin deel uit van de Technische Dienst. In de Mechanische Werkplaats stond hij bekend als een goed collega, recht door zee. Een uitvinder, die het werk vergemakkelijkte door hulpgereedschap. In september 1992 is Martin van Look gebruik gaan maken van de 55-jarigen regeling. Samen met zijn vrouw genoot hij van deze nieuwe levensfase. Helaas heeft zijn plotselinge dood hier abrupt een einde aan gemaakt. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe met het verwerken van hun verlies. De heer W. Zwakenberg overleed vrijdag 1 september op 60-jarige leeftijd. Wim Zwakenberg kwam in 1962 in dienst van de Bossche brouwerij als kuipenwasser in de Gistkelder. In mei 1962 werd hij overgeplaatst naar de Ziederij en hij heeft daar tot aan zijn uitdiensttre- ding in april 1992 als zieder gewerkt. Wim stond bij zijn collega's bekend als een gulle man. Hij was een man die klaar stond voor zijn collega's en Heineken. Hij werkte met veel plezier en een enorme inzet bij Heineken en die goede werkhouding probeerde hij altijd over te brengen op zijn collega's. Zijn valt verstond hij als geen ander. Velen hebben bij Wim in opleiding gelopen. In die dertig jaar dat hij bij Heineken heeft gewerkt, is hij nooit ziek geweest. En daar was Wim met recht trots op. Groot was dan ook de verslagenheid voor Wim en zijn familie toen ze te horen kregen dat Wim ongeneeslijk ziek was. Hij had zich zijn toekomst na de VUT heel anders voorgesteld. Maandenlang hebben Wim en zijn gezin geleefd tussen hoop en vrees, maar ook Wim heeft de ongelijke strijd met zijn ziekte op moeten geven. Hoe ziek hij ook was, hij bleef hopen op een wonder en stelde zich positief op. Hij vond in zijn strijd tegen zijn ziekte veel steun bij zijn vrouw Annie en zijn kinderen. Wij wensen hen dan ook veel sterkte toe in deze moeilijke tijd.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 19