Huwelijken Geslaagd Onze dienst verlieten Geboorten Den Bosch Voor het diploma Hygiënisch Ont werpen: M.G.C. van Son en C.H.L. van Griensven (beiden Technische Dienst) Voor de cursus Projectmanagement: J.M. Beclcmann (Operationele Planning) Voor het diploma Brandmeester Opleiding, oefening en voorlichting: E.H.A.M. van Geffen (Brandweer) Horecagebieden Voor het diploma Hef- of reach- truckchauffeur: D.C.S.N. Langeveld (Magazijn Katwijk) Voor het diploma NIMA-A: A.H.M. Brammer (Horecavertegenwoordiger Alkmaar) Voor het basisdiploma NEMAS: A.J.R. Zee (Expeditie Dranken handel Alkmaar) Zoeterwoude Voor het diploma Logistiek Management: P. Buisman (Centrale Logistiek Microplanning) Voor het diploma middelbare opleiding Interieurtechniek: J. Dijkstra (Bouwadviesburo) Voor het diploma NGPR-A: mw. E.M. Bovenlander (Externe Betrekkingen) Voor het diploma medewerker Per soneelszaken: B.M.M. Ras (Adm. PZ Strafdiensten Commercie) Voor het diploma Copywriting: mw. S.M. de Mooy (Planning Control Marketing) Voor het diploma Postdoctorale Controllersopleiding: W. van Tonge ren (Planning Control Horeca) (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Den Bosch J. Klaver (Brouwen) P.L.A. Verstegen (Plaatselijke Personeelsdienst) De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetreffende PZ-diensten Voor het diploma medewerker Inkooplogistiek: M.J. van Amsterdam (Centrale Produktie Inkoop Administratie) Voor het diploma VaPro Mecha nisch Operator-A: R.K. Sharma en W. Rijsdam (beiden Verpakken) Voor het diploma VaPro Mecha nisch Operator-B: C. Vijfvinkel (Verpakken) Voor het diploma VaPro Proces operator-A: P.A.C. Slingerland en C.M.L. v.d. Lans (beiden Verpakken) Voor het diploma VaPro Proces operator-B: L. Noort (Verpakken) Voor het diploma postdoctorale opleiding Facility Management: M.A. Hunck (Interne Dienst) Voor het diploma Hydrauliek Pneu matiek: H.R. van Dissel (Garage) Voor het certificaat Verantwoorde lijk Deskundige I: C.L. van der Lans (Technische Dienst) Voor het diploma Voortgezet Management: A. Wegewijs (Verpakken) Voor het diploma Logistiek Management: B.L. Verberg (DCS) Voor het diploma MTS Proces techniek: E. van Dorp en J.W. Wesselinlc (beiden Verpakken) Voor het certificaat Periodieke Instructie NEN 3140: G.f.M. Groe- nendaal (Opl. Technische Dienst) Voor het certificaat Veiligheid II: B. van Eunen (Produktie Overhead) Voor de basiscursus Piping: A.F.T. Wassinlc (Planning Werkvoor bereiding) Voor het certificaat Consulting Skills: M.C. Meerkerk (Budgett. Verslaggeving) Voor het Ondernemingsdiploma Drogist: D. Trimp (Technische Dienst) Voor het diploma Inleiding milieutechnologie: D. Trimp (Technische Dienst) Voor het diploma Voorbereidende Lerarenopleiding Beroepsonderwij s E.C.P. Reibestein (Technische Dienst) Voor het diploma Heftruck chauffeur: O. Onal (D.C.S.) Voor het diploma Middelbare Opleiding Verpakkingsprocessen in de drankenindustrie: H.L. Standhart, B. Viele en A.J. van Nierop (allen Verpakken) Buitenland De heer J.P.P.M. Tromp (HTS Installation Manager Cambodja) met mw. M.A.A. Engels. Horecagebieden R.A.E. Schmeits (Limburg Verkoop) met mw. C.M.G. Janssen Zoeterwoude Mw. W.E. Koel (Department Manager incl. Secretariaat HTS) met dhr. Klomp Buitenland Marth, d.v. J. Craandijk (Myanmar Brewery Ltd. te Yangon) Den Bosch Tanisha, d.v. A. Wagenaars (Verpakken) Michiel, z.v. E.J. van Grootel (Brouwen) Daan, z.v. A.V. Kievit (Brouwen) Maudy, d.v. W.L.M.A. van de Boogaard (Brouwen) Cas, z.v. W.G. Breedveld (Technische Dienst) Horecagebieden Solange, d.v. R. Candeias (Dranken handel Rotterdam Verkoop) Katwijk Niels, z.v. P.B. Goedhart (Proseco Operaties) Jill, d.v. M.A.H. Kasbergen (Proseco Operaties) Zoeterwoude Niels, z.v. A.J.H.M. Walter (Administration HTS) Nick, z.v. F. van Deursen (Pilot Plant HTS) Renee, d.v. M. Kaan (Brouwen) Hendrik, z.v. J.W. Wesselink (Verpakken) Beau, z.v. R.A. Droog (Operations Export) en mw. M.D. Droog- Manuhutu (Kantine/Pantries) Julius, z.v. T.R.H. Plooij (Technische Dienst) Lotte, d.v. E. Vonk-Blanksma (Personeelszaken Adm. Stafd. Comm.) Jennifer, d.v. E.A.A.W. Schoneveld- Melet (Kantine/Pantries)

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 18