Nieuw gezicht Heineken Oud Bruin Vanaf 11 september heeft Heineken Oud Bruin een nieuwe verpakking. "Het flesje blijft in één oogopslag te herkennen als Oud Bruin, het heeft alleen een eigentijds jasje gekregen", zegt Simone van Hamond, brand manager Heineken Specialties. 6*30cle imone van Hamond geeft aan vat er is veranderd: "Het nieu- ve etiket heeft een warme uit straling gekregen waarin gezel- igheid een belangrijke rol speelt. Bovendien is de tekst 'Donker Bier' verdwenen. Door alleen de naam 'Oud Bruin' te gebruiken, voorkomen we ver warringbij de consument." Oud Bmin heeft nu bovendien een eigen logo op de verpakking. Het oude gezicht van A Heineken Oud Biuin Centraal in dit logo staat een tra ditioneel biervat. Daarnaast is de bekende rode ster uit het oude etiket gelicht en heeft deze een meer opvallende plek gekregen. Smaak Naast kleurstelling en tekst is de vorm van het Heineken Oud Bruin-etiket veranderd. Voor heen was dit ovaal. Het etiket is nu meer vierkant van vorm. Hiermee blijft de bekende ovale vorm exclusief voorbehouden aan het belangrijkste produkt Heineken pils. De smaak van Oud Bruin is niet veranderd. Simone van Hamond: "Uit onderzoek blijkt dat de smaak van Heineken Oud Bmin zeer werd gewaardeerd, dus veran deren wij daar natuurlijk niets aan." Attentie Om de trouwe drinkers van Oud Bruin bekend te maken met de nieuwe verpakking, startte begin augustus een con sumenten-actie. Op de, nog oude, verpakking vindt de consument een folder waarin de gedaanteverwisseling wordt vermeld. Bovendien kunnen twee Oud Bmin glazen worden besteld voor f 2,95 en twee streepjescode van Oud Bmin. "Een attentie voor onze trouwe drinkers", legt Simone van Hamond uit. De glazen hebben ook een nieuw uiterlijk dat gebaseerd is op de nieuwe ver pakking. Glazen-actie Wilt u ook uw Heineken Oud Bmin drinken uit de nieuwe glazen? Wij hebben voor 25 lezers twee glazen klaar staan. Stuur voor 13 september een brief- of ansichtkaart naar de Redactie Vers van 't Vat, kamer 2.343, postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude. Vergeet niet uw personeelsnummer en het woord 'Heineken Oud Bruin- actie' te vermelden. Onder de inzenders wordt geloot. <4 Het nieuwe gezicht

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 9