Wijziging secretariaat Derny bij elfde Ridderronde Afscheid voorzitter Redactiecommissie Amstel met z'n allen Dinsdag 25 juli vond de trekking plaats van de derde ronde van het Amstel met z'n Allen spel. De goede antwoorden van deze ronde waren: Woord van 't Vat: Visserslatijn Vraag van 't Vat: Stek Gokje van 't Vat: D (137,5) Getal van 't Vat: C (8 uur) Beeld van 't Vat: A (baars) Verrassing van 't Vat: 1-7 De trekking van de winnaars werd ook dit keer verricht door de juridische dienst. Zij hebben inmiddels hun prijs thuisge stuurd gekregen. Hoofdprijswinnaar was in deze ronde de heer A.T. Lakenberg uit Leiden. Hij had alle zes antwoorden goed en kreeg daar om van ons de barbel met inscriptie toegestuurd. Overi gens blijven alle compleet ingevulde en vóór de sluitings datum ontvangen inzendingen op de redactie bewaard. Na de laatste ronde (Ronde 8) wordt uit alle inzendingen de hoofdprijswinnaar getrokken. Alle trekkingen worden ver richt door de Juridische Dienst. Over de uitslagen kan niet wor den gecorrespondeerd. In verband met haar benoe ming tot secretaris van de Raad van Bestuur heeft Fran cis Tjaarda haar functie neer gelegd als Redactiecommis sievoorzitter van Vers van 't Vat. Zij wordt als commissielid opgevolgd door Corporate Communication Director Wynold Verwey. Commis sielid Jan-Albert Dop, hoofd Binnen de Ideeënbus Commis sie Horeca heeft secretaris M.T. van Gaaien zijn werk zaamheden overgedragen. Het secretariaat is sinds 15 In- en Externe Betrekkingen Heineken Nederland, neemt de voorzittershamer van Francis Tjaarda over. Redactie en Redactiecom missie bedanken hierbij Francis Tjaarda voor haar jarenlange bijdrage aan dit blad. We heten Wynold Verwey van harte welkom als commissielid. augustus in handen van F.M. Allaart. De heer Allaart is werk zaam bij de drankenhandel Vullinghs-Janssen-Huyben B. V. in Horst. Bij de achterpagina: Deze foto werd gemaakt ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de sportclub van de Heineken Bierbrouwerij Maat schappij (HBM). De foto is gemaakt in 1945 in Amsterdam. Staand van links naar rechts: De heren Harmens, Ritman, Bolhoven en Burgers. Zittend van links naar rechts de heren V.d. Velden, Luflang, Raayen, Walsp en Marinus. Maastricht Tijdens de elfde Ridderronde op 9 augustus vond voor het eerst in de geschiede nis van de Ridderronde een der- nykoers plaats. Frans Maassen was de snelste van het deelne mersveld dat bestond uit vijf professionals en vijf amateurs. Vanwege het gemengde gezel schap had de koers een open karakter. De derny is in de plaats geko men van de traditionele ama- teurkoers die voorheen als proloog gold voor het prof criterium. Om organisatori sche- en wedstrijdtechnische reden was de amateurskoers geen haalbare kaart meer. Ruim een uur na de start van de der ny, werd door wethouder Vero nica Dirksen van Maastricht het startschot gelost voor het criterium beroepsrenners. De wedstrijd over een parcours van honderd kilometer werd gewon nen door Adri van der Poel. Daarachter finishte Erik Dek ker en als derde kwam Ray mond Meys over de streep. Directeur van Stadsbrouwerij De Ridder, Peter van Dongen Torman huldigde de winnaars in het bijzijn van de rondemiss, Christianne Rousseau. Enkele tienduizenden toeschouwers waaronder de gouverneur van Limburg, de heer Baron van Voorst tot Voorst, genoten van de mooie zomeravond en het wieler-spektakel. Voor de circa vierhonderd genodigden was een gastenpaviljoen direct langs het parkoers bij de start-finish aan het Vrijthof ingericht. Naast het sportieve element waren er muziek-optredens, een stuntteam en een kinder- en showprogramma rond de wie lerronde georganiseerd.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 31