I 5e ronde van het Amstel met z'n allen Spel Amstel met z'n allen Heineken actief in buitenland Interview met Corporate Finance Director D.R. Hazelwood Proef met nieuw functiewaarderingssysteem Heineken-campagne niet meer alleen in dagbladen Britse toastmaster D.L. Tilt herontdekt oude liefde Vereniging van Gepensioneerden bij Heineken bestaat 5 jaar 23 24 Een nieuw vaatje: Old Captain Inn in IJmuiden 25 Kroniek 26 Nationale Kylian actie 28 Face-lift Bedrijfsrestaurant Den Bosch; Bijeenkomst Heineken Partner Netwerk; Eerste Milieu Jaarverslag Heineken uit; Inkomens- en arbeidsvoorwaardenoverzicht in persoonlijke map SAIL 95 in woord en beeld Oude reclame-uiting in Kampen; Heineken-reclame heet reizigers op Schiphol welkom Uitgever: Heineken Nederlands Beheer B.V. Hoofdredactie: Peter Everts tel: (071-) 456034 Redactie: Marguerite de Ruijter- Feenstra Yvonne van Stek-Sani tel: (071-) 457234/456^ Redactie-assistentie: Esther Boot tel: (071-) 456751 Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoud Redactiecommissie: dr. J.A. Dop (voorzitter) mw. M.C. Bruijn mw. mr. R.A. den Dubbelden drs. F.B. Martens drs. W. Verweij Correspondenten: A. van der Graaf (Rotterdam) mw. M.B.J. van der Linden 's-Hertogen bosch H. Meyer (Burmik) G.W. Westenberg (Rijssen) Overname van de geh of gedeeltelijke inhou van dit blad is slechts toegestaan na verkreg toestemming van de stafdienst In- en Extei Betrekkingen in Zoeterwoude. Bij de voorpagina: Duizenden schepen deden op donderdag 1 augustus mee aan de Parade of Sail. Het w£ gezellig druk op het Noordzeekanaal. De Heineken Bierboeier, aan het roer RSD-coll Rick van Leeuwestijn manouvreerde gemak lijk tussen al de verse lende soorten schepel Afzuiginstallatie bij afvalwaterzuiveringsinstallatie; Export krijgt SAP-informatiseringssysteem Nu ook sokken van Amstel 1870; 8 Nieuwe bestelfolder Amstel-artikelen Heineken Oud Bruin in eigentijds jasje Het Amstel-gevoel van Henk Foppen, chef HTD in Zwolle 10 Nieuwe Amstel-commercial 21 Gezocht: anekdotes en historische gegevens over H'Bosch 22 Afscheid van Heineken Open 29 Ideeënbus 30 City trailers voor drankenhandels in Rijssen en Den Bosch; 11 Heineken Voetbalvereniging HVZ zoekt leden; Uitslag prijsvraag Orangina-lamp Display voor heftruckchauffeurs; 14 Met watertaxi op kroegentocht Afscheid voorzitter Redactiecommissie; Uitslag 3e ronde Amstel met z'n allen Spel; Bij de achterpagina; Wijziging secretariaat PIBCH; Dernykoers bij Ridderronde;

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 2