Onze dienst verlieten Dankbetuigingen Overleden In Memoriam F. v.d. Heuvel Angola De heer J.C. Danse is per 24 juli 1995 nieuw in dienst van Heineken getreden en per die datum uitgezonden naar Angola, waar hij de functie zal bekleden van Chef de Bouteillerie bij NOCAL SA.R.L. te Luanda. China De heer HJ.M. Heylands heeft per 23 juni 1995 zijn detachering als Specialist Process Automation bij Shanghai Mila Brewery Co. Ltd. te Shanghai beëindigd. (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Zoeterwoude M. Kus (Verpakken) J. van Erkel (Verpakken) M.K. Dahmoun (Verpakken) J.A. Rodewijk (Verpakken) Amsterdam Mw. S. Boevé (Cluster Asia/Pacific) Horecagebieden M.W.B. Timmerman (Verkoop Gelderland/Overijssel) Zoeterwoude V. Roncen (Production Materials, HTS) Mevrouw E. Lems-Kamphuis (Quality Control Laborator, HTS) Mede namens mijn echtgenoot wil ik iedereen bedanken voor de felicitaties ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. Het was geweldig. Elleke Hagendijk Hiermede wil ik, mede namens mijn vrouw, de Directie hartelijk bedanken voor het mooie bloem stuk en het drankenpakket die wij ter gelegenheid van ons 45-jarig huwelijk mochten ontvangen. WJ. Boeren Mijn vrouw en ik hebben bijzonder genoten van de fijne afscheids receptie op 4 juli jongstleden. De welgemeende woorden van de spre(e)k(st)ers hebben ons zeer getroffen. Zo'n receptie gaat eigen lijk te snel en pas later dringt de grote collegialiteit en warmte van de "Heineken familie" tot je door. Graag willen wij ook de gulle gevers bedanken voor de cadeaus en de prachtige bloemstukken. fan en Lydia Timmer Via deze gelegenheid wil ik graag iedereen bedanken voor de geweldige belangstelling op mijn afscheids receptie op 20 april. In het bijzonder die personen die dit afscheid tot iets onvergetelijks hebben gemaakt. De muzikale omlijsting (orgel) bracht veel warmte en gezelligheid, echt op zijn Amsterdams, met zich mee. Alle schriftelijke reactie en gekregen cadeaus zijn dankbaar ontvangen. Met zijn allen hebben jullie ons een geweldige dag bezorgd. Daarvoor nogmaals hartelijk dank en tot ziens. Jan en Ria v.d. Brink Mede namens mijn vrouw dank ik de Directie van Heineken voor het prachtige bloemstuk dat wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 65-jarig huwelijk. P. Ouboter Graag wil ik, ook namens mijn familie, de Directie en het personeel bedanken voor het medeleven en het bloemstuk na het overlijden van mijn man Carolus Henry Muller. C. Mtdler-Dallmann Mede namens mijn echtgenote dank ik de Directie van Heineken voor de prachtige bloemen en het dranken pakket ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk op 30 juli jongstleden. Ed en Wil Nagtegaal Op 7 juli 1995 is overleden de heer H.W. van den Hoek (70). De heer Van den Hoek kwam op 2 augustus 1971 in dienst bij Heineken. Op 1 september 1989 ging hij met pensioen. Op 22 juni 1995 is de heer J.C. de Bakker (75) overleden. De heer De Bakker is op 1 oktober 1950 in dienst getreden van Vrumona. Sinds 1 april 1985 was de heer De Bakker met pensioen. De heer F. Lawansuko (73) is op 4 juli 1995 overleden. Op 29 septem ber 1958 trad de heer Lawansuko in dienst. Hij is op 1 november 1986 met pensioen gegaan. Op 23 juli 1995 is mevrouw M.A. Weiman (87) overleden. Zij trad in dienst op 1 maart 1940. Mevrouw Weiman is op 1 augustus 1963 met pensioen gegaan. De heer A. Hoogendorp (72) is op 15 juli 1995 overleden. Op 12 augustus 1946 trad hij in dienst. De heer Hoogendorp was sinds 1 augustus 1988 met pensioen. De heer L. Buik (80) is overleden op 6 juli 1995. De heer Built trad op 4 mei 1964 in dienst. Hij is op 1 januari 1980 met pensioen gegaan. De heer J. Koenders (94) is op 29 juli 1995 overleden. Op 26 april 1928 trad hij in dienst. De heer Koenders was sinds 1 november 1965 met pensioen. Op 31 juli 1995 is de heer F. Falkenhagen (80) overleden. De heer Falkenhagen trad op 10 juni 1940 in dienst. Sinds 1 april 1980 was hij met pensioen. Op 4 augustus jl. overleed na een kortstondige ziekte de heer Frits van den Heuvel op 63-jarige leeftijd. Frits van den Heuvel kwam in 1957 in dienst binnen de Ziederij van de Bossche Brouwerij. In maart 1960 stapte hij over naar de machineka mer en werd hij Machinist. In 1975 werd hij benoemd tot Groepsleider Energiedienst en heeft deze functie zowel in 5-ploegendienst als in dagdienst vervuld. Frits stond bekend als een man die recht-door-zee was. Hij was niet bang zijn mening te uiten en kwam op voor de rechten van zijn collega's. Vele jaren was hij actief binnen de O.R. en het Personeelsfonds. Frits was tegenover iedereen erg zorgzaam en sociaal en toonde altijd veel belangstelling voor de ontwik kelingen binnen de Brouwerij, zowel op individueel gebied als op bedrijfsgebied. In zijn werk was hij zeer ervaren en deskundig en de laatste jaren totdat hij in mei 1991 van de ROWOR- regeling gebruik maakte, was hij belast met coördineren en begeleiden van de onderhoudswerkzaamheden binnen de Energiedienst. Het is jammer dat Frits maar een paar jaar heeft kunnen genieten van zijn vrije tijd. Wij wensen zijn vrouw Wies en zijn kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 27