Huwelijken Geboorten Geslaagd Buitenland Zoeterwoude Mw A.C. Schipper (Centrale Expeditie) met N. de Vrij Buitenland H.A.M. de Bruin (Production Manager, Vietnam Brewery Ltd.) met mw. J.J.G.M. Kuppen Zoeterwoude Tiffany, d.v. H.P. Valk (Transport en Declaraties) Niels, z.v. P.B. Goedhart (Operaties, HTS) Jill, d.v. M.A.H. Kashergen (Operaties, HTS) Auke, z.v. mevrouw G.J.W. Dikken (Arbeidszaken, HTS) Nadia, d.v. W.A.J. Bonekamp (Process Control Si Process Informatisering, HTS) Amerika, d.v. P. de Ruyter (Verpakken) Suzanna, d.v. H. Blok (Verpakken) Rosalie, d.v. W. Vooijs (Verpakken) Rotterdam Robin, z.v. E. Kuijper (Export Informatisering) Horecagebieden Denise, d.v. A. Blind (Drankenhandel Alkmaar) Frank, z.v. F.J.A. van Hoesel (Regionale Staf H.T.D. Noord-Oost Nederland) Oscar, z.v. E.J.G. Pols (Drankenhandel Breda) Den Bosch Voor het diploma Project management: J.M. Beckmann (Operationele Planning). Voor het diploma Notuleren: W.G.M. van Rooij en J.M. Quivooij (beiden Technische Dienst), R.E. Kramer en E.W.M Teirlinck (beiden Gistkelder), H.A.A.A. Hendriks (Brouwen), P.J.S. Gloudemans (Verpakken), F.f.C.M. Kuijpers (Tekenkamer), M.G.M. van Osch (M.F.H.) en A.H. van Hoof (D.C.S.). Voor de Middelbare Opleiding Verpakkingsprocessen in dranken industrie: G.A.P. van der Wijst en M.A. Prins (beiden Verpakken). Voor het diploma Heftruck bestuurder: A. Voets (D.C.S). De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetreffende PZ-diensten Voor het diploma NEN 3140: E.F.P. van der Pasch, A.G. v.d. Bovenkamp, J.M. Quivooij, G.J.M. Verhoeven, J.J.J, van Iersel en P.W. van Tour (allen Technische Dienst). Voor het diploma Brandwacht: H.J.H.M. Cortenbach en R.T.J. v.d. Velden (beiden M.F.H.) en H.H.F.M. van Hoek (Verpakken). Voor het diploma Marketing van B.B.H.: L.J.M. van Linder (Kantine). Voor het diploma Brandwacht le klasse: R.L.P. Doeve (Gistkelder). Voor het diploma Brandmeester: E.H.A.M van Geffen (Brandweer) en mevrouw K.B.G. Mulder (Interne Dienst). Voor het diploma Bedrijfskundige: J. Cuperus (Technische Dienst). Voor het diploma Hardsolderen, Autogeen lassen en T.I.G.-lassen (TD2 TD3): W.H. van Vugt (Technische Dienst). Voor het diploma Algemene Han delskennis: P.S. Thelen (Verpakken) Voor het diploma Elektrisch schakelen: M.F. van Venrooij, N. Valkenburg, E.F.P. van der Pasch, J.A. van de Werf en M.J. Stuurman (allen Technische Dienst). Voor het diploma Meet- en Regel techniek: A.G.J. van Hooft (Technische Dienst). Voor het diploma Industriële automatisering: A.G.J. van Hooft (Technische Dienst) Voor het diploma Hydrauliek en pneumatiek: W.A.P.M. Erkeland (Technische Dienst). Voor het diploma Practicum Klimaattechniek: N. Valkenburg en M.F. van Venrooij (beiden Technische Dienst). Zoeterwoude Voor het "Zertifikat Deutsch als Fremdsprache": R.C. de Koning (Centrale Salarisadministratie HTS) Congo De heer H.J.Th.M. Corvers is per 15 augustus 1995 gedetacheerd in Congo, alwaar hij voor een periode van 4 maanden de functie zal bekleden van Coordinateur de Qualité et Controle bij Brasseries du Congo S.A. te Brazzaville. Indonesië De heer J.M.R. Kohl is per 24 juli 1995 teruggekeerd naar Frankrijk vanuit Indonesië, alwaar hij de functie uitoefende van Technical Director bij P.T. Multi Bintang Indonesia te Tangerang. Nigeria De heer H. van Klompenburg heeft per 3 juli 1995 zijn detachering als Trainee Brewer bij Nigerian Breweries PLC te Lagos beëindigd. St. Lucia De heer K. Klute is per 16 augustus 1995 teruggekeerd uit St. Lucia, alwaar hij de functie uitoefende van Chief Engineer bij Windward Leeward Brewery Ltd. te Vieux-Fort. Thailand De heer A.A. Droop is per 7 augustus 1995 gedetacheerd in Thailand, alwaar hij voor een periode van vijf maanden de functie zal bekleden van Specialist Planned Maintenance bij Thai Asia Pacific Brewery te Bangkok. Verenigde Staten De heer J.L. van Oordt is per 1 augustus 1995 uitgezonden naar de Verenigde Staten van Amerika, waar hij de functie zal bekleden van Deputy Cluster Director bij Heineken Caribbean Inc. te Coral Gables, Florida. Mevrouw M. Falelc is per 1 augus tus 1995 uitgezonden naar de Ver enigde Staten van Amerika, alwaar zij de functie zal bekleden van Export Specialist North America bij Heineken USA te White Plains, New York. Vietnam De heer H.A.M. de Bruin is per 13 augustus 1995 uitgezonden naar Vietnam, alwaar hij de functie zal bekleden van Production Manager bij Vietnam Brewery Ltd., te Ho-Chi-Minh City. De heer H.P. van Zon is per 8 augustus 1995 uitgezonden naar Vietnam, alwaar hij de functie zal bekleden van General Manager bij Vietnam Brewery Ltd. te Ho-Chi-Minh Stad.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 26