Amstel met z'n allen A ADE E EE H I K L RT VAN'tVAT I Va eet yA'Js Het prijzenpakket. VRAAG Hoe neemt u deel? Wielrennen, voetbal, vissen en biljarten zijn de sportieve Amstel - activiteiten waaraan we in de afgelopen vier ronden van het Amstel met z'n allen spel aandacht hebben geschonken. Maar nu, met de vakantie nog in ons hoofd, gaan we een kijkje over de grens nemen. Want Amstel is niet alleen in Nederland een graag geziene gast. Deze vijfde ronde neemt u dus mee naar een aantal landen waar het voortreffelijke Amstel bier ook gebrouwen en/of verkocht wordt. Ontdek de zes landen waar onze reis, in deze ronde, naartoe zal voeren. Reis met ons mee en scoor de punten die u wellicht dichter bij een van die (vakantie)landen zullen brengen. Veel tempels, maar ook gezelligheid. V Met deze letters vormt u de namen van een land en zijn hoofdstad waar Amstel een toonaan gevende rol speelt. Beantwoord de vragen. De beginletters van alle antwoorden vormen samen het beeld van het te vinden 'land'. Vraag 1: Bij welke club speelt Aaron Winter? Vraag 2: Bij deze buitenlandse voetbalclub speelden ooit tegehjk drie Nederlanders. Vraag 3: Op deze Zuid-Europese voorgerechten hebben we niets tegen. Vraag 4: Wielrenners kennen de Giro, wat is het Nederlandse woord? Vraag 5: Onderaan dit land zit een 'bal'. Wat is de naam van dit eiland? Waar gaat deze reis naar toe? Reizen doen de meeste mensen met name tijdens hun vakantie. Een goed reisplan is vaak de start voor een geslaagd verbbjf. De algemene gegevens die we voor deze trip van het reisbureau krijgen luiden als volgt: 'U vertrekt in december van Schiphol voor een intercontinentale vlucht. De taal zal voor u geen problemen opleveren. We raden u aan luchtige kleding mee te nemen.' De reis gaat naar A=Verenigde Staten B Nederlandse Antillen C=Spanje D=Burundi OOK.JiO Is het weten of is het raden? De Hongaarse brouwerij Komarom Sörgyar RT is een volledige dochter van onze onderneming. Weet u sinds wanneer? A 1991 B 1992 C 1993 D 1994 Ziet u het land dat hier wordt bedoeld A België C Frankrijk B Ierland D Kameroen Ook nu is er weer voor alle zes onderdelen van deze ronde van het Amstel met z'n allen-spel een le prijs: een luxe penneset, een 2e prijs: een prachtige bierlaars, en een 3e prijs: een lederen bamzaai-setje. En heeft u ze alle zes goed dan maakt u wederom kans op de schitteren de bar-bel met inscriptie. Na de 8e (en laatste) ronde zal de hoofdprijs worden getrokken en hoe meer ronden u meedoet hoe meer kans u straks maakt! Stuur uw antwoord(en) voor 25 september 1995 per interne post naar kamer 2.343 in Zoeterwoude. Daarvoor kunt u gebruik maken van een briefkaart of het (adres) formulier voorop deze Vers van 't Vat. Vergeet niet uw personeelsnummer in te vullen. Wij wensen u veel spelplezier. Ontdek de "woonplaats" van deze kindervriend.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 24