Face-lift bedrijfsrestaurant Den Bosch Bijeenkomst partnernetwerk Eerste Milieu Jaarverslag Heineken Overzicht van persoonlijke gegevens per medewerker Den Bosch Begin augustus is men in Den Bosch gestart met de verbouwing van het bedrijfs restaurant. Het tijdelijke restaurant is ondergebracht in het Interne Dienst-gebouw (zie foto). Als alles volgens planning verloopt, zal het vernieuwde bedrijfs restaurant in de week van 9 oktober feestelijk geopend wor den. Zoeterwoude Het Heineken resseerden. Het thema van deze Partner Netwerk organiseert 26 dag is 'Veiligheid', oktober opnieuw een bijeen- Locatie is deze keer het Heine- komst voor leden en geïnter- ken Ontvangstcentrum aan de Stadhouderskade in Amster dam. Wanneer u deze bijeenkomst wilt bijwonen, kunt u zich uiter lijk 6 oktober aanmelden bij HPN-coördinatrice Karineke Sombroek, Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude. Zoeterwoude Heineken Nederlands Beheer heeft kort geleden het Milieu Jaarverslag 1994 van de persen laten rollen. Alle actie ven hebben een exem plaar thuisgestuurd gekregen. Vorig jaar ontvingen zij een bijlage over milieu-zaken bij het Sociaal Jaarverslag. Dit jaar is voor het eerst een volwaardig boekwerk gemaakt, waarin de vele milieuzorgmaatregelen van ons bedrijf worden beschreven. In het verslag wordt uiteraard veel aandacht besteed aan de produktievestigingen van Hei neken in Nederland, te weten Den Bosch, Zoeterwoude, Bun- nik en Maastricht. Daarnaast wordt onder andere ingegaan op maatregelen die worden geno men op kantoor en op het gebied van transport. Ook wordt ver slag gedaan van de samenwer king met overheid en andere instanties in het kader van milieubescherming. Het eerste Milieu Jaarverslag van Heineken Nederlands Beheer is het resultaat van de samenwerking tussen de milieu-coördinatoren van de produktievestigingen, Public Affairs Heineken Nederlands Beheer en Journalistieke Pro- dukties Heineken Nederland. Daarnaast hebben de diverse hoofden van dienst een bijdra- ge geleverd aan de inhoud van het verslag. Voor een of meerdere exempla ren van het Milieu Jaarverslag 1994 kunt u terecht bij de afde ling Consumentenservice, via telefoonnummer 071-456 456. Zoeterwoude In september valt bij elke medewerker van Heineken Nederlands Beheer een handig overzicht in de bus: het zogenoemde Personal Benefits Statement (PBS). In het Nederlands ook wel Persoonlijk inkomens- en arbeidsvoorwaar- denoverzicht genoemd. Daarin staat precies vermeld wat iemand verdient, op welke ar beidsvoorwaarden hij/zij recht heeft en wat hij/zij bijvoorbeeld aan pensioenrechten heeft opge bouwd. Achterin het overzicht zit een financiële planner, waar in iedere werknemer op over zichtelijke wijze een aantal persoonlijke gegevens kan opne men. Heineken wil met deze service ervoor zorgen dat iedereen een beter inzicht krijgt in de totale waarde van zijn/haar beloningspakket. Het is de bedoeling dat het PBS jaarlijks naar alle medewerkers wordt toegestuurd.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 15