Naar Florida met Pepsi Max Sisi Bay Dance Pepsi Max en de autosport n rSunnik Pepsi Max biedt consumenten deze zomer de nogelijkheid een vliegticket te vinnen naar Club Pepsi Max in Florida. Daar wordt van 2 tot en net 9 oktober een eiland afge- murd om alle winnende con- umenten te kunnen ontvan gen. Zij maken daar kennis net een aantal wereldberoem de sterren als topfotomodel Cin dy Crawford, Luke Perry (van Beverly Hills 90210) en Pamela Anderson (van Baywatch). De actie wordt ondersteund door verschillende promoties via de winkel en via Radio 10 Gold. Zo stuurt Radio 10 Gold een 'overvalteam' op pad, dat op huisbezoek gaat. Wie thuis is en Pepsi Max in de koelkast heeft staan, maakt kans op een van de vliegtickets. Het Pepsi Max Pro motieteam bezoekt daarnaast een aantal van te voren gese lecteerde winkels. Daar kunnen consumenten meedoen aan het zogenoemde 'Pepsi Max spel' en letterlijk een gooi doen naar een van de beschikbaar gestelde prij zen. De spelwinnaar van de week wordt via Radio 10 Gold bekendgemaakt en krijgt even eens een van de eerdergenoem de vliegtickets. Tenslotte wor den in 900 grote winkels displays gebouwd. De filiaal houder van de grootste en mooi ste display loot mee voor een vliegticket naar Florida. Topmodel Cindy Crawford ontvangt de winnaars in Florida «L Bunnik Het Scheveningse trand staat 31 augustus in het eken van de Sisi Bay Dance. Sisi organiseert dan in samen werking met Veronica een groots strandconcert met onder meer 2 Unlimited, Rednex en Snap. De entree van dit concert is gratis. De organisatie ver wacht zo'n 40.000 bezoekers. Brand-manager Ester van Dus- seldorp hierover: "We willen met deze Sisi Bay Dance ons mago als de sinas voor tieners versterken. Door Sisi te verbin den aan popgroepen als 2 Unli mited en Veronica zal dat jonge imago nog verder worden uit gebouwd." Bijwonen toernee Aan de Sisi Bay Dance worden twee promotionele activiteiten gekoppeld. "De eerste 2500 bezoekers van dit strandconcert krijgen bij inlevering van drie Sisi dopringen een speciaal Sisi Bay Dance t-shirt gratis. De rest betaalt drie rode dopringen en 7,50 gulden. Verder maakt iede re lezer van het Veronica-blad kans op het bijwonen van de Amerika-toernee van 2-Unlimi- ted en een persoonlijke ont moeting met de leden van deze popgroep. Het wedstrijdformu lier staat in het blad dat 2 augus tus verschijnt." Win een t-shirt Overigens heeft Ester van Dus- seldorp vijftien van die exclu sieve Sisi Bay Dance t-shirts beschikbaar voor lezers van Vers van 't Vat. Wie daarvoor in aanmerking wil komen, moet antwoord geven op de volgende vraag: 'Hoe heten de twee leadzangers van de pop groep 2-Unlimited?' Wie het antwoord weet, schrijft dit op een briefkaart met vermelding van naam, adres, telefoon- en personeelsnummer, de vesti ging waar u werkt en 'actie t-shirt'. Stuur deze briefkaart met de hiervoor genoemde gege vens vóór 14 augustus op naar Redactie Vers van 't Vat. Het adres vindt u in het colofon op pagina 2. De winnaars krijgen automatisch hun prijzen toege stuurd. Over de uitslag is verder geen correspondentie mogelijk. unnik Naast vliegen houdt doen aan alle bekende races die epsi Max zich ook bezig met ie autosport. Zo is de bekende 'epsi Max Ford Escort Cos- vorth te zien in het vaderland- e rallycircuit. Deze zal mee- dit jaar in ons land worden gehouden. In groep A van het De race-auto van Pepsi Max jLS* NK rally rijdt Bert de Jong met navigator Ton Hillen. In groep N Chiel Bos met een nog nader te bepalen navigator. Het jonge succesvolle talent Sepp Koster vertegenwoordigt in navolging van Tom Coronel dit jaar het Ford Junior Team. Van de vijf races die momenteel verreden zijn heeft Sepp Koster al vier keer het hoogste podium weten te bereiken. Daarnaast is er de Pepsi Citroën AX Cup, die laatst nog met Pinksteren in Zandvoort was te zien. Daar streden ondermeer presentator Jeroen van Inkel en televisie-collega Mariska Hulscher voor een goede plaats op de erelijst. Ze eindigden respectievelijk op de 21e en de 22e plaats. Pepsi Max is echter niet alleen direct in combinatie met de autosport te zien. Sinds mei dit jaar is het merk verkrijgbaar bij de tankstations van co-sponsor Fina. In dat kader worden twee acties gehouden. Een van de twee staat in het teken van de Ford Talentscouting. Hierbij krijgen jonge racetalenten de kans hun kunnen te tonen onder professionele omstandig heden. De actievoorwaarden staan op de blikjes Pepsi Max en op de folders die bij het tank station liggen. Daarnaast wordt er ook aan de potentiële Ford rijder gedacht. Iedereen die in augustus een proefrit maakt in een Ford Escort, krijgt een koeltasje met twee blikjes Pepsi Max.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 9