Amstel met z'n allen GRATIS POSTER Vertegenwoordigers Thuisverbruik winnen prijs A.H. Heineken Adverteerder van het jaar 1995 Lascabine in nieuw jasje; Produktiehal opgeknapt; René Kruijt 'Baas van de week' '12 ambachten, 13 tips' van Amstel Gold 11 Amstel met z'n allen Spel: de Vierde Ronde 12 Commercial Lingen's Blond gefilmd in Amerika 13 Raadsleden Zoeterwoude op bezoek; Prominenten bridgen in Nieuwspoort; GOR-jaarverslag uit 14 Milieu onderwerp werkoverleg; Acht biljartkampioenen; Amstel Malt sponsor wielerrondes Zoeterwoude 15 Heineken-cafés in beeld 16 Kroniek 18 Uitgever: Heineken Nederlar Beheer B.V. Hoofdredactie: Peter Everts tel: (071-) 456034 Redactie: Marguerite de Ruijt Feenstra Yvonne van Stek-S; tel: (071-) 457234/4i Redactie-assistentie Esther Boot tel: (071-) 456751 Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwo Redactiecommissie mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) mw. M.C. Bruijn dr. J.A. Dop mw. mr. R.A. den Dubbelden drs. F.B. Martens Correspondenten: A. van der Graaf (Rotterdam) mw. M.B.J. van der Linden ('s-Hertogen bosch H. Meyer (Bunnik) G.W. Westenberg (Rijssen) Overname van de g( of gedeeltelijke inhc van dit blad is slech toegestaan na verkrt toestemming van de stafdienst In- en Ext Betrekkingen in Zoeterwoude, telefoon: (071-) 4560 Horeca promoties voortgezet; Marie Heinekenplein opgeleverd Muzikale promoties Heineken Met Pepsi Max naar Florida; Sisi Bay Dance; 9 Pepsi Max en autosport Heineken wijzigt verzuimbeleid 10 CBK richt brouwersorkest op 19 Mooi weer? Tijd voor blik! 20 Het Amstel-gevoel van Martin van Soest 23 Bij de voorpagina: Deze afbeelding prijkt dit jaar op de promotionele corporate zomerartikelen van Heineken. De afdeling Corporate Sales Promotion ontwikkelt sinds enkele jaren een speciale 'lijn' voor de zomer. Het gaat dit jaar om posters, t-shirts en badhanddoeken. Elk land kan die inzetten om tijdens de zomerdagen de verkoop van Heineken bier een extra impuls te geven. Spanje is een van de landen die er dit jaar fors campagne mee voeren. Het wereldbol-logo, waarin de vier continenten zijn uitgebeeld, is daar bijvoorbeeld ook gebruikt op een verpakking. Ter ondersteuning van deze actie is tevens een speciale folder voor de handel gemaakt. Corporate Sales Promotion stelt 500 posters beschikbaar voor het Heineken-personeel. Belangstellenden kunnen er een aanvragen bij de redactie Vers van 't Vat (adres zie deze pagina). Vergeet niet uw personeels-nummer te vermelden. Haast u, want op is op! Heineken-commercials uit buitenland Zuid-Afrika wint wereldbeker rugby; 25 7UP Green Discovery; Lingen's Blond bij Stones-concert Een nieuw vaatje aangeslagen: Wageningen Afscheid Jubileum; Tweedaagse reis succesvol Alweerweg naar Pedavena; Verpakkers behaalden diploma Gebroeders Heyt: de fanatiekste Amstel-verzamelaars; 27 Spelersnamen Heineken Open bekend 7UP Ice Cola in de bioscoop; Spookjes-actie Sisi 29 koolzuurvrij; Huwelijk chauffeur onder Midzomerboom Ideeënbus; Oproep hockey-toernooi; Uitslagen eerste 30 twee rondes Amstel met z'n allen Spel; Heineken evenementenkalender

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 2