7UP Ice Cola in de bioscoop Spookjesactie Sisi koolzuurvrij Huwelijk onder Midzomerboom aar de film Bunnik Wie binnenkort naar de bios gaat, kan tijdens de pauze nu ook 7UP Ice Cola bestellen. Dit jongste produlct van Vrumona wordt sinds de Landelijke Bioscoopdag in alle grote theaters van ons land ver kocht. Op die manier hoopt Vru mona 7UP Ice Cola onder de aandacht te brengen van een groot deel van de Nederlandse bevolking. Vier weken voor de Landelijke Bioscoopdag begon Vrumona al met de sampling van het pro dulct. Tegelijkertijd was de 7UP Ice Cola-commercial in alle MGM-theaters te zien. De vraag naar Ice Cola was meteen zo groot, dat er even een voorraad- probleem ontstond. Deze werd echter snel door onze dranken handels opgelost. Beeld van de commercial voor de Landelijke Bioscoopdag Wie de plaat inkleurt en vóór 30 september opstuurt, dingt mee naar een fotocamera of een pak ket kleurige klei. Ook al wint de ingezonden kleurplaat niet, elk kind krijgt in elk geval een aantal lichtgevende Spookjes stickers opgestuurd. De win naars krijgen eind oktober bericht. Bunnik Net als vorig jaar houdt Sisi koolzuurvrij een grote direct mail-actie voor kin deren van 4 tot 7 jaar. Gezinnen met kinderen van die leeftijd krijgen in juli en augustus een kleurplaat met spoken thuis. De kleurplaat betaalt de kosten van de kleding van bruid en bruidegom èn van het feest. Om uitverkoren te worden moet het echtpaar in spé zich aantoonbaar inzetten voor de buurtschap Mariën- heem. Arno en Renate werden ondermeer uitverkoren vanwe ge hun vrijwilligerswerk voor het Vrije Jeugdwerk Mariën- heem en voor het actie-comité van de plaatselijke voetbalver eniging. Midzomerbruidspaar Arno Heetkamp en Renate Velderman Mariënheem/Rijssen De drankenhandelchauffeur Arno Heetkamp (Cambrinus, Rijs- sen) en zijn Renate hebben elkaar op een bijzondere manier eeuwige trouw beloofd. Zij gaven elkaar 23 juni het 'ja woord', tijdens de jaarlijkse Midzomerfeesten in de buurt schap Mariënheem (bij Raalte). Dat gebeurde onder de traditio nele 'Midzomerboom', een eer waarvoor jaarlijks maar één trouwlustig paar in aanmerking komt. Iedereen mag de plech tigheid en het daaropvolgende feest bijwonen. De buurtschap

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 29