TWeedaagse reis succesvol Afscheid van de heer J.W. Timmer 25 jaar mevrouw E. Hagendijk-Sloos alles wat hij betekent en heeft gedaan, overhandigde nog en kele cadeaus namens de afde ling en gaf het woord aan Dik Leeuwenburg. Deze, inmiddels zelf ook vutter, ging in op de sollicitatie van Jan bij Heineken en het oordeel van de toenmalige interviewer - "Eerste indruk: was gereser veerd, conclusie: Aannemen!" - Deze eerste indruk is er een die thans nog wordt herkend, zij het dat na 33 Heineken-jaren door mensen die fan wat beter kennen toegevoegd wordt, "betrouwbaar, collegiaal en Jan doet waarvoor hij is 'ingehuurd': WERKEN". Jan Timmer zelf dankte de sprekers voor de woorden, goe de wensen en de cadeaus, waar na in een prettige sfeer vele col lega's en oud-collega's van de gelegenheid gebruik maakten om afscheid te nemen van Jan. Zoeterwoude Dinsdag 4 juli heeft de heer J.W. Timmer, vergezeld van zijn vrouw, na ruim 33 jaar afscheid genomen van Heineken. Na de vooront vangst in aanwezigheid van enkele genodigden, werd Jan Timmer bij aanvang van de receptie toegesproken door Dini Bouwmeester, Department Manager Support van Heineken Technical Services. Jan heeft zijn gehele loopbaan voor of in het buitenland gewerkt binnen HTB-HTS, zijn laatste functie was die van Account Manager Africa binnen Support, HTS. Dini, slechts enkele weken de chef van Jan, dankte hem namens HTS en Heineken voor Katwijk Op 21 juni vierde mevrouw E. Hagendijk-Sloos in restaurant de Engelberthahoeve te Leiden met man en kinderen haar 25-jarig diens'tjubileum bij Heineken. Dit gebeurde in aan wezigheid van vele vrienden, collega's en relaties. Tijdens de receptie sprak de heer Van der Wallen Elleke toe en bedankte hij haar voor haar inzet, colle gialiteit en klantvriendelijk heid. Ook schetste hij haar loop baan: Elleke begon in 1970 als kantoorbediende bij Hagendijks Bierhandel in Leiden. Via dran kenhandel Lafeber, verkoop kantoor Den Haag en dranken handel V/h Lafeber in Leider dorp kwam zij terecht bij de con cerndrankenhandel Toonen- Lafeber in Katwijk, waar zij nu werkt als verkooptelefoniste. Na overhandiging van cadeaux werd Elleke toegesproken door mevrouw Huynink van café l'Ésperance. Zij prees Elleke met name voor haar klant vriendelijkheid naar horeca ondernemers toe. Na het offi ciële gedeelte werd de gezellige receptie voortgezet. Rotterdam De Rotterdamse Heineken reisvereniging 'Vers van 't Vat' ging 13 en 14 mei voor de 45ste keer op pad. De reis begon met een bezoek aan het pretpark Waarbeek in Hen gelo. "Het was een koude dag, maar het bleef gelukkig droog", schrijft bestuurslid Cas Zwaan senior (voormalig portier Hei neken Zoeterwoude). Na wat ontspanning vertrok de bus om 17.00 uur naar Hengevelde, waar werd gedineerd en over nacht in Hotel Pierik. De tweede dag werd Giethoorn aangedaan. Vooral het bezoek gesteentemuseum 'de Oude Aarde' was volgens de deelne mers een groot succes. Na de lunch werd een boottocht gemaakt van twee uur. Vervol gens vertrok de bus naar Res taurant 'de Afrit' in De Meern voor het afscheidsdiner. "Als wij terugkijken waren de twee dagen een groot succes, ondanks het koude weer", aldus Zwaan.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 28