CBK richt brouwersorkest op Overleden 1 In Memoriam J. Heesakkers Mede namens mijn echtgenote wil ik de directie van Heineken bedanken voor het bloemstuk dat wij mochten ontvangen ter ere van ons 25-jarig huwelijk op 20 maart jongstleden. M. Beumei Namens mijn vrouw en mij heel hartelijk bedankt voor het bewerkstelligen van het dranken pakket en het bloemstuk ter gele genheid van ons 40-jarig huwelijk. Hieruit blijkt dat Heineken de gepensioneerden niet vergeet. f.W. Breda Mede namens mijn vrouw hartelijk dank voor de aandacht die is besteed aan de overgang van de HIR naar de pensioenregeling. Uit handen van mevrouw Van Kooten ontvingen wij namens de directie een prachtig bloemstuk. Voorts heeft het ons niet ontbroken aan voldoende toelichting en was de mutatie 'op papier' goed verzorgd. Omdat er geen gelegenheid was voor een normaal afscheid, wil ik op deze wijze mijn dank uitspreken voor de goede samenwerking die ik sinds medio 1958 met velen van u heb gehad. Helaas zijn sommigen, aan wie ik met respect en waarde ring kan terugdenken, al niet meer in leven. Voor de toekomst wens ik alle bekenden -actief of niet meer actief- graag voor nog lange tijd een goed Heineken- en Amstel-gevoel toe. f.H. van der Wal Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie van Heineken en wel in het bijzonder de afdeling Thuisverbruik bedanken voor de hartelijke wijze waarop mijn afscheid vorm en kleur is gegeven! Het was een dag om nooit te vergeten. A. van der Hom Het was voor ons een volslagen verrassing van u een bon te ontvangen voor gratis drank naar keuze ter gelegenheid van onze 40-jarige trouwdag. Mede namens mijn vrouw wil ik Heineken van harte bedanken voor deze geste. Een verrassing is over het algemeen groter als je er niet op rekent. Ik verzeker u, dat wij er heel blij mee zijn en wij hopen er dan ook dankbaar gebruik van te maken. Fam. f. Baas Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken bedanken voor de mooie plantenbak en het drankenpakket die wij, ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk op 27 mei jongstleden, mochten ontvangen. P. Jamlean De heer C.H. Muller (66) is overleden op 13 juni 1995. De heer Muller is op 12 april 1965 in dienst getreden. Sinds 1 febmari 1994 was hij met pensioen. Op 15 juni 1995 is de heer F. Ruijtenbeek (74) overleden. Hij trad op 11 juni 1953 in dienst. De heer Ruijtenbeek is op 1 december 1985 met pensioen gegaan. Mevrouw A.H.E. Veenendaal (91) is overleden op 20 juni 1995. Mevrouw Veenendaal is op 1 mei 1925 in dienst getreden. Sinds 1 januari 1964 was zij met pensioen. Op 24 juni 1995 is de heer J.W. Wüllschleger (75) overleden. Hij trad op 1 maart 1957 in dienst bij Vru- mona. De heer Wüllschleger is op 1 febmari 1985 met pensioen gegaan. j-sS*. *3^ Op 5 juni overleed na een langdurige ziekte op 62-jarige leeftijd de heer f. Heesakkers. fan Heesakkers kwam in 1975 in dienst van de Heineken Brouwerij in Den Bosch als produktiemede- werker in de afdeling Verpakken. Na een paar jaar werd fan ziek en was hij niet meer in staat om te werken. Gedurende de tijd dat hij werkte stond hij bekend als een rustige man. Hij had het erg naar zijn zin in Verpakken. Zijn werk deed hij naar ieders voldoening. Omdat hij zoveel plezier had in zijn werk, kon hij zijn ziekte en de gevolgen daarvan maar moeilijk aanvaarden. De laatste jaren kwam fan vanwege zijn longziekte bijna de deur niet meer uit. Zijn vrouw en zijn kinderen hebben hem zo goed als zij konden opgevangen om zo zijn ziekte wat draaglijker te maken. De dood was voor Jan een verlos sing van jaren van pijn. Zijn familie blijft achter met het verdriet. Wij wensen hen veel sterkte toe. Amsterdam Het Centraal Brouwerij Kantoor (CBK) heeft musicerende brouwerij-mede- werkers opgeroepen om lid te worden van de 'Dutch Brewers Band'. Deze zal optreden tijdens de sluitingsavond het jubi leumcongres van de European Brewery Convention (EBC) in Maastricht in 1997. De EBC bestaat dan 50 jaar. De oproep van het CBK gebeur de via een brief aan de brouwe rijen in Nederland. Inmiddels heeft namens onze brouwerij zich een aantal musici aange meld voor deelname. Op korte termijn zullen zij worden uit genodigd voor een auditie. Voor de muzikale leiding van de Dutch Brewers Band is arran geur/orkestleider/musicus Peter Stöve benaderd. In het seizoen 1995/1996 is hij als muzikaal leider verantwoordelijk voor de muziek in de musicalproduktie 'La Cage aux Folies'. Het repertoire van de Dutch Brewers Band wordt samenge steld in overleg met de deelne mende muzikanten. Hoewel het hier gaat om een amateur orkest, zullen de stukken der mate worden gearrangeerd dat het geluid van een professioneel orkest dicht zal benaderen. Voor meer informatie kunt u terecht bij mevrouw Ellen van Houtum, Hoofd Voorlichting Publiciteit van het CBK. Telefoon 020-625 22 51.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 19