Huwelijken Geboorten Dankbetuigingen Geslaagd Buitenland Onze dienst verlieten Amsterdam Annabelle, d.v. M.W. Verhagen (International Brand Team Amstel/Buckler) Zoeterwoude Arieleen, z.v. L. v.d. Haak (Verpakken) Kenneth, z.v. R. Smits (Kelders) Jim, z.v. G.A.F. Hensing (Operations Export) Claire, d.v. mw. M.A. Pijnacker- Van Rooijen (Pl. Administratie) Willemijn, d.v. G. van Kampen (Juridische Zaken) Horeca-gewesten Tom, z.v. P.L. van Ee (Verkoop Noord-Holland) Rosa, d.v. R.E. van Es (Verkoop binnendienst A 'dam/Utrecht) Merel en Noralie, dochters van mw. P.D.H.M. van Oostmm-Dillen (Administratie drh. Eindhoven) Zoeterwoude Voor het diploma Schoonmaak dienst en Onderhoud: A.J. van Driesum (Bedrijfsrestaurant) Voor het certificaat Bevoegd Persoon: J.W. Haitsma (Technische Dienst) Voor het getuigschrift Dirksen Basiskennis digitale elektronica 'Decoders en combinatorische logica': J. van der Mark (DCS) Voor de cursus Koeltechniek: A.D.C. Bakker, A. Bervoets, P.J.M. van Eeden, M. Hengsdijk, L. v.d. Tas en R. v.d. Meent (allen O.P.I.), A. van Prooijen, E. Reibestein, J.K. Vogelsang en M.C. v.d. Voort (allen Mechanisch Onderhoud Brouwen) P. Vos (Mechanisch Onderhoud Energie), E. van Westrienen (Planning en Werkvoorbereiding) Voor het diploma T.I.G.-lassen en Booglassen: M. Hengsdijk, J.W.M. v.d. Meer en A.M. Valentijn (allen O.P.I.) Voor het diploma Ioniserende Straling: T. van Gans (Verpakken) Angola De heer R.J.M.J.G. Pirmez, nieuw in dienst bij Heineken per 15 juni 1995, is per 20 juli 1995 uitgezonden naar Angola, waar hij de functie zal bekleden van general manager Nocal S.A.R.L. te Luanda. Argentinië De heer M.C. van Duuren is per 29 juni 1995 teruggekeerd uit Argentinië, waar hij de functie uitoefende van projectmanager HTS bij Cerveceria y Malteria Quilmes S.A. te Buenos Aires. Brazilië De heer G.K. Larson is per 12 juni 1995 gedetacheerd bij Kaiser S.A. Cervejas te Campinas, Brazilië. Daar zal hij voor een periode van ongeveer vier maanden de functie bekleden van brand manager Heineken. Ghana De heer Stapleton is per 1 juli 1995 teruggekeerd van zijn uitzending naar Ghana, waar hij de functie bekleedde van brewery manager bij Kumasi Brewery Ltd. te Kumasi. Polen De heer P.R. Rijnvis is per 3 juli 1995 gedetacheerd bij Zywiec Breweries PLC te Zywiec in Polen, waar hij voor een periode van ongeveer zes maanden de functie uitoefent van medewerker Speciale Projecten. Indonesië De heer R. Grasman is per 1 juli 1995 uitgezonden naar Indonesië, waar hij de functie zal bekleden van technical manager bij P.T. Multi Bintang Indonesia te Tangerang. (Na een dienstverband van drie of meer jaar) M.A.N. Chaudhry (Verpakken Zoeterwoude) Mw. L. van Dregt-Ruifrok (Drh. Katwijk) Mw. J.M.L. Louwers (CPR) J.W. Herms (Horeca Tap Service Randstad) Heel veel dank aan alle collegae, oud-collegae, vrienden en bekenden die er op enigerlei wijze aan hebben bijgedragen mijn afscheid van HEINEKEN tot een voor ons zo gedenkwaardige gebeurtenis te maken. Wij bewaren warme gevoelens van dankbaarheid aan de hartelijke wijze waarop ilc in verschillende lering ben uitgeluid. Bert en Hilde Mees De cursus 'Een nieuwe toekomst' in de eerste week van april hebben mijn vrouw en ik met veel plezier gevolgd. Het was een geweldige week waarvan wij veel van elkaar hebben geleerd. Daarom: veel dank aan de directie en de afdeling Perso neelszaken. fan en Ria v.d. Brink Mede namens mijn echtgenote en kinderen wil ik de directie van Hei neken bedanken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpakket, die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. G.W.A. Torna Langs deze weg wil ik alle collega's van Havenstad en de directie van Heineken Nederland hartelijk bedanken voor de belangstelling en het reis-cadeau voor mijn 25-jarig jubileum bij het bedrijf. Koos Laurence Bos Den Bosch M. Venrooij (Verpakken) met mw. C. Versteeg Zoeterwoude B. Schroef (Operations Binnenland) met mw. Y. Prins R.W. Vuijk (Procesautomatisering Informatisering) met mw. J.M. Moerland Mw. I. Bouwhuizen (Reprografie) met R. van Weeren J. van Duinen (Thuisverbruik) met mw. F. Donker Mw. M.G. v.d. Laan (PZ Produktie) met J. van Roon (Marketing)

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 18