Wielerrondes Zoeterwoude Milieu onderwerp bij werkoverleg Acht biljartkampioenen 4 Zoeterwoude Amstel Malt was sponsor van de onlangs ver reden Waterschapsronde (2 juli) en de Ronde van Zoeterwoude De huldiging van de winnaar van de Ronde van Zoeterwoude. Links ziet u rondemiss Manon Straathof. Haar moeder Ria werkt in het Heineken-ontvangstgebouw De Hooiberg in Zoeterwoude (3 juli). Beide wielerrondes voor amateurs werden georganiseerd door het Wielercomité Zoeter woude. De Reclame Service Dienst droeg zorg voor de Amstel Malt-uitstraling. De winnaar van de Ronde van Zoe terwoude, André van Reek, werd gehuldigd door Jan-Albert Dop, hoofd In- en Externe Betrekkingen van onze brou werij. Renner Tommy Post won een dag eerder de Water schapsronde. Amersfoort De door Amstel gesponsorde Landsfinale Biljar ten voor teams is bijgewoond door honderden toeschouwers. Het indoor-evenement werd 10 en 11 juni gehouden in Sport hal Schuilenburg te Amers foort. Het acht klassen tellende toer nooi werd gelijktijdig gespeeld op 27 biljarttafels, hetgeen een indrukwekkend schouwspel oplevert. De acht kampioenen van Neder land op een rijtje: Klasse A: Carambole uit Daarlerveen; Klasse B: B.C.M. '79 uit Midwolda; Klasse C2: D.O.S. uit Rucphen,- Klasse C3: De Kwast uit Sint Willebrord; Klasse C4: Boulevard Zuid uit Rotterdam; Klasse C5: De Carambole uit Halsteren; Klasse D: Het Koetshuis uit Haarlem; 'Overall' kampioen: Carambole uit Daarlerveen, met een moyenne van 96,87%. De Landsfinale Biljarten is het jaarlijkse toernooi van de Koninklijke Nederlandse Bil- jartBond (KNBB). Vanuit de districtscompetities en de gewestelijke finales, wor den per klasse de succesvolste teams uitgevaardigd. Zoeterwoude 'Hoe kan ik zelf bijdragen aan een schoner milieu op mijn werkplek?' Deze en andere vragen komen aan de orde tijdens speciale werlt- overlegsessies over 'Milieu, Orde en Netheid' binnen Produktie Zoeterwoude. De milieusessies zijn een ini tiatief van de commissie Vei ligheid, Gezondheid, Weizijnen Milieu (VGWM). Deze vindt dat het aspect 'milieu op de werk vloer' tot nu toe te weinig onder de aandacht van de medewer kers komt. Unit-manager Paul Hamers heeft daarop een werk groep samengesteld, die een plan heeft gemaakt om milieu, orde en netheid op een duide lijke manier aan de orde te laten komen. Voorstel van deze com missie was om per afdeling een programma te maken door de eigen medewerkers. Pilot Bij wijze van proef werd Distri bution and Customer Services de eerste afdeling waar een der gelijk programma in elkaar werd gezet. Eind juni en begin juli werden daar speciale werk- overlegsessies gehouden waar het milieu aan bod kwam. Gewerkt werd met sheets, de video 'afval, het zal je zorg maar zijn' en een diaserie. Ook werd er met de medewerkers gedis cussieerd over hun rol bij milieu, orde en netheid op de werkplek. Rob Mulder, lid van de werk groep DCS over de resultaten: "De sessies zijn goed ontvangen, mede omdat de problemen her kenbaar bleken te zijn. Uit de discussies kwam naar voren dat de mensen best bereid zijn om aan milieu te doen, maar dat ze wel behoefte hebben aan een stuk duidelijkheid hierover. Zo willen ze graag weten waar afvalbakken staan en wat er precies in mag. We hopen bij DCS met deze sessies dan ook een goede stap vooruit te heb ben gezet op het gebied van milieu, orde en netheid op de werkvloer." De medewerkers van A DCS tijdens een van de sessies op 1 juli bij het milieudepot in Zoeterwoude Na de zomervakantie pakt de afdeling Verpakken de thema's Milieu, Orde en Netheid' op. Daarna zullen de speciale milieusessies ook bij de andere afdelingen binnen Produktie Zoeterwoude worden gehou den.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 15