Raadsleden op bezoek Prominenten bridgen in Nieuwspoort GOR Jaarverslag Zoeterwoude Burgemeester, Wethouders en andere gemeen teraadsleden uit Zoeterwoude, waren dinsdag 20 juni te gast bij de Heineken brouwerij. Het gezelschap arriveerde om 15.00 uur in ontvangstgebouw De Hooiberg. Daar werd het ontvangen door milieucoördi nator Jos Verschure, die een presentatie hield over onze milieu-activiteiten. Aansluitend volgde nog een rondleiding door de brouwerij en een borrel, waarna het geheel werd afgesloten met een geza menlijk diner. Het gezelschap in De Hooiberg Den Haag In Nieuwspoort, het perscentrum van het Bin nenhof, werd op 10 juni de Amstel Malt Lustrum-drive gebridged. Deze Lustrum-drive werd gehouden ter gelegenheid van het vijfjarig bestaan van de Amstel Malt Bridge-drive, een onderlinge bridge-competitie van leden van Nieuwspoort. Tijdens de wedstrijd op 10 juni daagden die leden, onder aan voering van minister Jorritsma, prominenten uit het bedrijfsle ven uit voor een spelletje bridge. De aanvoerder van het team uit het bedrijfsleven was Ahold president-directeur Van der Hoeven. Er waren op deze za terdagmiddag 160 deelnemers en de Lustrum-drive was een groot succes. De heer Dop van Heineken sprak de deelnemers vooraf toe en de heren Byrnes en Van Rossum speelden mee namens Heineken. Het team uit het bedrijfsleven heeft uitein delijk gewonnen. Na afloop De heren Van der Hoeven A (Ahold) en Van Rossum (Heineken) met hun partners tijdens de Amstel Malt Lustrum-drive werd tijdens het banket een en ander uitgebreid geëvalueerd. Wereldwijde drive De Amstel Malt Lustram-drive was tegelijkertijd onderdeel van een wereldwijde bridge-drive. Printer-producent Epson orga niseert jaarlijks op één dag in vele landen tegelijk een bridge drive met van tevoren gedeelde kaarten. De samenstelling van deze kaart-combinaties wordt bepaald door de beroemde Omar Sharif, bridge-fanaat bij uitstek. Iedereen over de hele wereld speelt dan dus met dezelfde kaartcombinaties. Na de wedstrijd wordt een wereld ranglijst opgesteld. Eén van de deelnemers aan de Amstel Malt Lustrum-drive eindigde op de Europese ranglijst maar liefst op de vijfde plaats. Zoeterwoude Begin juli is het jaarverslag van de Groepson- dernemingsraad van Heineken Nederland over de periode april 1994 - april 1995 uitgekomen. Het in groen en geel opge maakte verslag bevat informa tie over de start, organisatie, werkwijze en taakverdeling van de GOR, enkele belangrijke onderwerpen uit het Mensen Maken Heineken-proces en het convenant van de unit Distri bution and Customer Services. Ookstaatereen nawoord in van overlegvoorzitter R.V. Strobos, algemeen directeur van Heine ken Nederland. Het jaarverslag is in samenwerking met de GOR, de afdeling Journalistieke Produkties en de Centrale Reprografie van Heineken tot standgekomen. De medewerkers van Heineken Nederland hebben het verslag allemaal thuisgestuurd gekre gen. Anderen die ook graag een exemplaar willen hebben, kun nen dit opvragen bij Joke Rnep- pers van het GOR-secretariaat in Zoeterwoude. Het telefoon nummer is 071-456378.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 14