Commercial Lingen's gefilmd in USA ictorville Onlangs zijn bij ictorville (in de buurt van Los ngeles) opnamen gemaakt oor een nieuwe Lingen's lond-commercial. Deze is inds 12 juli op de televisie zien. et thema van dit reclame- lmpje is 'Alles onder controle', at verwijst naar het lage alco- olpercentage van dit bier (2%). Is locatie was gekozen voor ;n uitgedroogd meer. Zinde- nd heet was het er, zo'n 40 raden Celsius. oek Janssen (Marketing) werk- e mee aan de opnamen. Hij orgde voor een optimale ver- irging van het produkt, vol- ens de eisen die de Heineken rouwerijen op dit terrein stel en. Want zowel het bier, het las als ook het flesje moeten ïatuurlijk een perfecte kwali teit uitstralen. Op ons verzoek :hoot Loek tussen de bedrijven oor foto's van de opnameses- ies, die in totaal drie dagen in leslag namen. Bij dit artikel ziet een paar van die foto's, zodat een indruk krijgt van hoe en en ander is opgenomen. Vie de commercial inmiddels eeft gezien, zal zijn opgevallen oe kunstig het bier door de ind naar de mond van de oofdrolspeler wordt gebracht, iteraard is de truc met het romende bier niet op locatie, aar later in de filmstudio tot and gebracht. Wat wel op de t is gefilmd is de sterke storm ie ineens opsteekt. Die werd igebootst met een windturbi- Ook is het effect met de val- nde zwaardvis op locatie filmd. Daarbij werd gebruik maakt van een hijskraan. Let is door het gebruik van ze special effects geen tradi- onele biercommercial gewor- n. Daar is bewust voor geko- n om Lingen's Blond een idelijk heel eigen gezicht in biermarkt te geven", aldus n Derek van Karnebeek, pro- iet manager Lingen's Blond. opnames stonden onder lei- ig van het Nederlandse recla mebureau Campaign Company. De filmcrew bestond voorna melijk uit Amerikanen. De hoofdrolspeler is eveneens een Amerikaan. Hij is ook onder meer te zien in videoclips van popartieste Madonna. Loek Janssen: "Hij had het duidelijk naar zijn zin tijdens de opna men. Ondanks de grote hitte gaf hij geen krimp. Daar heb ik bewondering voor."

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 13