i Amstel met z'n allen Het prijzenpakket. p VRAAG Beantwoord VAN'tVAT de vragen. Hoe neemt u deel? R MRDE RON DL Na het hengelfeest van de derde ronde gaan we ons in deze ronde bezighouden met een andere Amstel met z'n allen activiteit: biljarten. En u hoeft het spel echt niet zelf te kunnen spelen om toch in deze ronde te kunnen scoren. Wie scoort de meeste caramboles? Welke spelsoort we ook spelen, tien over rood, driebanden of libre het gaat nog altijd om de punten. Punten die dichterbij één van de schitterende prijzen kunnen brengen. Zorg dus dat in deze ronde de ballen goed voor u rollen en blijf meedoen. U bent weer aan stoot. Schat het gezochte getal. Is het weten of is het raden? Hoe vaak is Raymond Ceulemans in totaal wereldkampioen biljarten geworden? A= 26 keer B 30 keer C 34 keer D= 38 keer De beginletters van alle antwoorden vormen samen het te vinden woord. Vraag 1Groene stof waarop men biljart. Vraag 2: Materiaal waarvan vroeger de biljartballen gemaakt werden. Vraag 3: Elke biljarttafel heeft er aan de bovenkant vier van. Vraag 4: Een kleur van een biljartbal. Vraag 5: Wentelende of tollende beweging die een gestoten bal meekrijgt. Ziet u hoe de 'driebander' wordt gemaakt? op bal A 2 op bal B 3 op bal C 4 op bal D Ook nu is er voor alle zes onderdelen van deze ronde van het Amstel met z'n allen-spel een eerste prijs: een luxe penneset, een tweede prijs: een prachtige bierlaars, en een derde prijs: een lederen bamzaaisetje. En heeft u ze alle zes goed dan maakt u wederom kans op de schitterende bar-bel met inscriptie. Na de 8e (en laatste) ronde zal de hoofdprijs getrokken worden. Hoe meer ronden u meedoet hoe meer kans u straks maakt. Stuur uw antwoord(en) voor 28 augustus 1995 per interne Z post naar Esther Boot, kamer 2.335 in Zoeterwoude. Daarvoor kunt u gebruik maken van een briefkaart of het (adres) for mulier voorop deze Vers van 't Vat. Vergeet niet uw personeels- nummer in te vullen. Wij wensen u veel spelplezier. - N V Bereken het moyen ne (gemiddelde) van Erik. Jan en Erik, twee spelers van gelijke sterkte, spelen een driebanden-partij over 50 gemaakte caramboles. De eind stand is 50-40 in het voordeel van Jan. Hij heeft, zo blijkt aan het einde van de partij, met een moyenne van 0,625 gestoten. Welk moyenne haalde Erik? A 0,375 C 0,5 B 0,475 D 0,575 Ontdek de spreuk. In deze afbeelding zit een bekende biljartuitdrukking verborgen. Ziet u hem?

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 12