Heineken- medewerkers winnen beurscompetitie Nieuwe parkeerplaats brouwerij Den Bosch Lied Heineken- commercial op cd Zoeterwoude De heren Cees van Holten, Willem Klok en Bert Dros van de afdeling Brou wen van Heineken Zoeterwou de hebben samen de eerste plaats behaald in de Beurs competitie 1995. De deelnemers aan de beurscompetitie kregen tien weken de tijd om zoveel mogelijk winst te maken met een fictief startkapitaal. Tot de laatste week van de com petitie bleef het spannend want de verschillen tussen de deel nemers waren erg klein. De succesvolle Heineken-me- dewerlters streden in de cate gorie bedrijven onder de naam Heineken Hop B.V. Zij wisten hun speelkapitaal van f 300.000,- te verhogen tot 1.220.386,32. De grootste winst behaalden zij uit de stijging van de waarde van het aandelenpakket van hun eigen werkgever Heineken. "Hun vertrouwen in het eigen bedrijf bleek terecht", luidde de conclusie. Op 9 juni kregen de drie heren tijdens de prijs uitreiking op de EOE-Optie- beurs aan het Rokin in Amster dam een geldbedrag van twee duizend gulden overhandigd. Op de foto van links naar rechts: Willem Klok, Bert Dros en Cees van Holten met hun prijs Den Bosch Eindelijk is het zover: de nieuwe parkeerplaats op het voormalige Cooperter- rein naast de ingang van de Bossche brouwerij is klaar. Brouwerij-medewerkers kun nen nu hun auto rechts van de ingang parkeren, in plaats van achter het kantoorgebouw. De Heineken Fanfare zal eveneens op dit terrein parkeren. Voor fietsers is er een aparte fietsenstalling op het brouwe rijterrein zelf geplaatst. Dit met de gedachte dat fietsen Voor de bewoners van het kan- schoner en gezonder is dan autorijden en daarom ook beloond moet worden. De fiet sers kunnen daarom hun rijwiel dichterbij de werkplek stallen dan de overige medewerkers. toor aan de Rietveldenweg ver andert er niets. Zij kunnen als gewoonlijk naast en achter het kantoorgebouw parkeren. Zoeterwoude De songs van de Heineken seizoencommer cials zijn razend populair. Platenmaatschappij Arcade heeft inmiddels het nummer van de Heineken zomercom- mercial "Julie, July" uitgebracht op single-cd. Dit is gedaan in overleg met Heineken. Het plaatje van zanger Bert Heerink is te koop in alle cd-winkels in Nederland. Ook het nummer van de Heineken-commercial 'Winter', getiteld 'De zon in de winter', staat op de cd-single. Eind juni verschijnt een cd van Bert Heerink met daarop 12 nummers, waaronder vier songs van Heineken-commercials. Meer Heineken-cd nieuws in de volgende Vers van 't Vat.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 6