Amstel met z'n allen Wassenbeeld A.H. Heineken onthuld; Nieuw lid Raad van Bestuur 3 Verslag EBC-congres Brussel 4 Heineken-collega's scoren in beurscompetitie; Nieuwe parkeerplaatsen Cooperterrein Den Bosch; Lied Heineken-commercial 'Zomer' op cd 6 Hop-brochure verschenen; Heineken geeft brochure 'Verantwoord alcoholgebruik' uit 7 Amstel 1870 ook in 24-vaks krat 8 Orangina trekt de aandacht 9 "Gewone telefoon biedt meer dan je denkt" 10 Nieuwe etikettering Brand bieren; Bier-ansichten in horeca-kantoren verkrijgbaar 12 Veel deelnemers Nationale Amstel Promotie 13 ISO-certificaten overhandigd 14 Stand Horeca Marketing Award-competitie; Met korting naar Heineken Open 15 Amstel en voetbal: gouden combinatie 16 Kroniek 18 Amstel met z'n allen Spel: de derde ronde 20 Een nieuw vaatje aangeslagen: Café Bolle, Tilburg 21 Vervolg Kroniek; Expositie Pilsner Urquell open 22 Amstel Hengelfeest voor personeel 23 Zomerevenementen: tips voor een uitstapje 24 Het Amstel-gevoel van Toine Aarts 25 Hobby: Gé Bos zorgt voor zwemplezier 26 Heineken Fanfare in Topconcours; Amerikaanse week Bedrijfsrestaurant Zoeterwoude succesvol 27 Afscheid jubileum 28 Operators-huwelijk in Katwijk; Heineken sponsor Amsterdams stripalbum 29 Ideeënbus-beloningen; Sportdag De Ridder; Heineken Horeca-teams streden om 'Amstel Cup'; Rectificatie Amstel Gold Race; Lustmm Heineken Cricketclub; Dagtocht niet-actieven 30 Uitgever: Heineken Nederlai Beheer B.V. Hoofdredactie: Peter Everts tel: (071-) 456034 Redactie: Marguerite de Ruijl Feenstra Yvonne van Stek-S; tel: (071-) 457234/4.' Redactie-assistentic Esther Boot tel: (071-) 456751 Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwo Redactiecommissie mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) mw. M.C. Bruijn dr. J.A. Dop mw. mr. R.A. den Dubbelden drs. F.B. Martens Correspondenten: A. van der Graaf (Rotterdam) mw. M.B.f. van der Linden ('s-Hertogen bosch H. Meyer (Bunnik) G.W. Westenberg (Rijssen) Overname van de ge of gedeeltelijke inhc van dit blad is slech toegestaan na verkre toestemming van de stafdienst In- en Ext Betrekkingen in Zoeterwoude, telefoon: (071-) 4560 Bij de voorpagina: Amstel en de hengel vereniging van onze Bossche brouwerij z: bezig met de organis van het 'Amstel mei allen Hengelfeest'. E visevenement is bed voor (oud) personeel van onze brouwerij, foto neemt Erwin M vast een voorproefje, zit namens Marketii Amstel in de organis van het hengelfeest. Zie voor meer inforr pagina 23.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 2