Operators in de echt verbonden Heineken ook sponsor Amsterdams stripalbum Zoeterwoude Voor het eerst in de Heineken-geschiedenis, zijn twee operators met elkaar in het huwelijksbootje gestapt. Dat gebeurde op 12 mei in Kat wijk. Daar werd het huwelijk voltrokken van Alice van der Plas (operator Colonne 1) en Pim van Duyn (operator Co lonne 5). Beiden werken op de afdeling Verpakken in Zoeter woude. Aan het eind van de middag toog de gehele ploeg E van Verpakken met een tou ringcar naar de receptie. En dat leverde het bijgaande plaatje op. Heineken-huwelijken tussen kantoorpersoneelsleden ken nen we al een flink aantal jaren. De kans op een huwelijk tussen twee operators bestond nog maar kort. Pas sinds een paar jaar werken ook vrouwen als operator bij onze brouwerij. Bruid Alice bijvoorbeeld, trad in november 1991 in dienst. De voltallige Ploeg E van Verpakken Zoeterwoude ging hun kersvers getrouwde collega's feliciteren in Katwijk Amsterdam Enige tijd gele den verscheen voor de regio Den Bosch het stripboek 'De wraak van de Bossche Draak'. Door dezelfde uitgever uit Oisterwijk is inmiddels een album voor Amsterdam uitgegeven. De titel van dit stripboek is 'Het geheim van Gijsbrecht'. In de twee boeken beleven de striphelden Jules en Ollie span nende momenten. In de teke ningen zijn de merkbeelden en/of namen van de lokale spon sors verwerkt. Omdat Heineken zowel in Den Bosch als Amster dam is gevestigd, kon onze brou werij niet op de sponsorlij st ont breken. Van 'Het geheim van Gijs brecht' komt op korte termijn ook een Engelstalige versie uit. Evenals de Nederlandstalige uitgave zal ook deze in de Amsterdamse boekhandels en in het Heineken Ontvangstcen trum te koop zijn.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 29