25 jaar P.M.A. Raaphorst Afscheid A. v.d. Hom 25 jaar O.A. Stam Zoeterwoude P. Raaphorst vierde 1 juni zijn 25-jarig jubi leum in de Van Swietenzaal van ontvangstgebouw De Hooiberg. Tijdens de voorontvangst wer den Peter Raaphorst, zijn moe der en enkele vrienden welkom geheten door Klaas Stuijfzand en Roelf Duursema. Peter werd vervolgens tijdens de receptie toegesproken door Klaas. Hij keek terug op hun prettige samenwerking en maakte daar bij een vergelijking met het duo Bassie en Adriaan. Een vergelij king die anderen ook wel maken. De jubilaris is daarbij volgens Klaas Stuijfzand de persoon die altijd mogelijke 'beren' op de weg ziet als er bepaalde projecten moeten wor den gedaan. Klaas reikte naar aanleiding daarvan dan ook een beer aan zijn collega uit. Ook werd stilgestaan bij de gro te hobby van Peter: zeilen. Namens de collega's kreeg hij een wereldontvanger die hij tij dens het zeilen kan gebruiken. Na het dankwoord van Peter was er gelegenheid om de jubi laris te feliciteren. Zoeterwoude Maandag 29 mei heeft de heer A. v.d. Hom na 31 jaren afscheid genomen van Heineken. Arie heeft zijn gehele loopbaan binnen Heine ken in de verkoop gewerkt. Zijn laatste functie was die van dicht zijn markante verleden. Daarin kwam onder andere aan bod de door hemzelf gemaakte Heineken-parkeerkaart. Mede werkers van de afdelingen Mar keting Heineken en Amstel spraken Arie toe en bedankten hem voor de samenwerking. De afscheidnemer bedankte in zijn toespraak alle aanwezigen en vooral ook die collega's die van zijn ruim 30 jaren Heineken een onvergetelijke tijd hebben gemaakt. Na het officiële gedeelte van de receptie in De Hooiberg ontving Arie veel gelukwensen en mooie cadeaus van de aanwezigen. Amsterdam Op 1 mei was het 25 jaar geleden dat de heer O. Stam in dienst trad bij Hei neken. Ter gelegenheid hiervan werd 1 mei een receptie gehou den in het Ontvangstcentrum te Amsterdam. Otto Stam, ver gezeld van zijn vrouw, dochter en schoonzoon, werd ontvan gen door Michiel Kamermans en enkele collega's. Tijdens de receptie op de net verbouwde Moutzolder sprak Michiel Kamermans de jubilaris toe. Hij gaf een korte schets van de loopbaan van Otto, die 25 jaar geleden als leerling systeem analist/programmeur in Rotter dam begon. Na een periode van ruim tien jaar Vrumona kwam Otto in 1994 in Amsterdam werken, waarmee hij, zoals hij dat zelf verwoordde, weer terug bij het bier was. Uiteraard werd er ook verteld hoe Otto zeer betrokken is bij de korfbalver eniging in zijn woonplaats, waarvoor hij altijd meehelpt met de organisatie van de jeugd kampen. Na afloop van de toe spraken konden allen Otto feliciteren met het behaalde jubileum. rayonvertegenwoordiger (Unit Food)Arie en zijn gezin werden toegesproken door directeur Commercie, Boudewijn van Rompu. Ook Christiaan Hintzen richtte het woord tot de vertrekkende 'Amstel-man'. De collega's van Arie memoreerden in een ge-

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 28