voor personeel Aanmeldingsbon Zaterdag 9 september wordt voor de (oud) Heineken-mede- werkers en hun familieleden het 'Amstel met z'n allen Hen gelfeest' gehouden. Het belooft een gezellige dag te worden, zowel voor wedstrijdvissers als voor plezier-hengelaars! U kunt gratis deelnemen. Dit hengelfestijn is een onder deel van de Amstel-promotie onder het eigen personeel, in het kader van het 125-jarig bestaan. Initiatiefnemer van dit evene ment, Freek de Wette (Marke ting Amstel), zocht hiervoor contact met de voorzitters van de visverenigingen van onze brouwerij. Afgesproken werd dat de Bossche Hengelsport vereniging Heineken de organi satie van het evenement op zich zou nemen. Voorzitter Lambert Verbeek: "De voorbe reidingen zijn in volle gang. In augustus zal alles definitief be kend zijn. De locatie van het Amstel met z'n allen Hengel feest is afhankelijk van het aan tal deelnemers dat zich aan meldt. We blijven in ieder geval in de buurt van de brouwerij in Den Bosch." Vanaf 10 uur De hengelaars worden 9 sep tember om tien uur verwacht in het Heineken Ontspannings Centrum in Den Bosch. Dat lijkt wat laat. Er is echter nu al rekening gehouden met deel nemers die bijvoorbeeld uit Groningen of Noord-Holland komen. In het HOC zullen de visstekken worden verloot, en daarna wordt de waterkant zo snel mogelijk opgezocht. Gezelligheid voorop Het gaat er in de eerste plaats om dat het een gezellig evene ment wordt. Daarom kunt u zich opgeven als 'recreant' wan neer u het leuk vindt om mee te doen, maar geen wedstrijd visser bent. Voor de recreanten wordt een aantal leuke prijzen ter beschikking gesteld. Alleen wanneer u regelmatig meedoet aan wedstrijdvissen, dan kunt u zich aanmelden voor de categorie 'Wedstrijdvissers'. U strijdt dan 9 september voor de hoogste eer: Een reis naar Ier land, waar u vier dagen lang deelneemt aan het beroemde toernooi 'King of Clubs'. Dit is een van de zwaarste wedstrijden in Europa. Alle top-vissers van de Benelux doen eraan mee. Amstel is sponsor van de 'King of Clubs' en stelt twee tickets voor reis, deelname en verblijf in Ierland ter beschikking als hoofdprijs voor het personeel. Lambert Verbeek is de afgelopen keer bij dit toernooi aanwezig geweest: "Dat moet je als recht geaarde sportvisser een keer hebben meegemaakt, anders kun je er niet over meepraten. Het is een perfect georganiseerd evenement en de natuur is er schitterend. Ik was er met Jan van Linder van onze hengel sportvereniging. Hij viste mee en werd 103de van de 120 deel nemers. Dat was een goede prestatie want het verschil met de winnaar was vrij klein." Tijdens het Amstel met z'n allen Hengelfeest wordt voor een natje en een droogje gezorgd. U zorgt zelf voor het gewenste visgerei. Wilt u deelnemen? Vul dan nevenstaande bon in en stuur hem vóór 1 augustus 1995 naar Erwin Mulder, Marketing Amstel, Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude. Alvast veel plezier gewenst! Jan van Linder (van de Bossche Hengelsportvereniging A Heineken) in Ierland. De wedstrijd-vissers onder u kunnen tijdens het Hengelfeest een hengelsportreis naar dat land winnen. Woonplaats Personeelsnr Inclusief mijzelf geef ik personen op voor de categorie 'Recreanten'. en/of personen op voor de categorie 'Wedstrijdvissers' Ja, ik neem deel aan het Amstel met z'n allen Hengelfeest op zaterdag 9 september in Den Bosch. Ik neem(aantal invullen) familieleden/kennissen mee. (Deelname van familieleden gaat voor, wanneer er teveel aan meldingen zijn). Kinderen zijn uiteraard ook welkom. Naam

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 23