Opening expositie Pilsner Urquell Dankbetuigingen (Vervolg Kroniek van pagina 19) Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor de prachtige bloemen, het dranken pakket en de envelop ter gelegen heid van ons 50-jarig huwelijk. A. Houwer Maandag 15 mei jongstleden waren wij aanwezig bij de jaarlijkse dagtocht voor oud-medewerkers. Van deze dag hebben wij enorm genoten en daarvoor willen wij langs deze weg de reisleiding, de busbegeleiders en alle andere betrokkenen bij deze organisatie heel hartelijk bedanken; het was fantastisch! Bedankt! Gery en Frank van Veen Mede namens mijn familie wil ik hierbij de directie van Heineken, het bestuur en de leden van de Heineken Biljart Sport Vereniging Amsterdam en oud collega's hartelijk danken voor de belangstelling in welke vorm dan ook betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man fan van Akkeren. Het heeft ons bijzonder gesterkt en getroost dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit verlies. D. van Akker en-Var gas Hiermede wil ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor de tegoedbon voor een drankenpak ket ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Mijn verbazing was echter groot toen ook nog een mooi bloemstuk werd afgeleverd, en dat terwijl het gehucht in de Ardennen, waar wij wonen, alleen op een zeer goede Belgische kaart te vinden is. Onze complimenten voor het naspeurwerk dat hieraan voorafgegaan moet zijn. Wil en Henk van Breukelen Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken bedanken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpakket, die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ondervangen. G.f.J. v. Veggel Graag wil ik van deze gelegenheid gebruikmaken om iedereen te bedanken voor de belangstelling bij mijn afscheidsreceptie op 9 maart jongstleden. Het is voor mij vanwe ge de overweldigende belangstelling onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Nu het brouwerij- gebeuren achter mij ligt, blijft de geweldige herinnering aan alles wat Heineken mij al die jaren heeft geboden. Allen heel hartelijk dank voor uw aanwezigheid en geweldige cadeaus. Tevens heel veel dank voor alle schriftelijke en grafische reacties en foto's in het 'Rode" Heinekenboek'. Ook de muzikale omlijsting van de afdeling was geweldig. Deze herinnering aan u allen zal blijven naklinken. Ik hoop dat het u allen goed mag gaan. Joke de Jager Namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie van Heineken en collega's hartelijk bedanken voor de bloemstukken en de giften op mijn 25-jarig jubileum op 4 april jongstleden. Het was een onvergetelijke dag voor ons. Corry en Ben v.d. Heuvel Amsterdam Donderdag 1 juni werd de expositie 'The Pilsner Urquell Museum in Amsterdam' in het Heineken Ontvangstge bouw geopend. De Tsjechische handelsattaché Petra Smidlova verrichtte de ope ning in het bijzijn van Peter Zis- kovsky, de directeur van het brou werijmuseum in Pilsen, en chef Ontvangsten Bart Schiphorst. Gezamenlijk proostten zij met drie verschillende merken bier: Heineken, Pilsner Urquell en Purkmistr. Tijdens de opening trad een wereldberoemde Tsje chische doedelzakgroep onder leiding van de heer Blaha op. U kunt de expositie bezichtigen wanneer u deelneemt aan de rondleiding door A'Stad. Dat kan op werkdagen om 9.30 uur, 11.00 uur, 13.00 uur en 14.30 uur.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 22