Onze dienst verlieten Dankbetuigingen Overleden In Memoriam H.H. Ummenthum Rwanda De heer G.J. van Aalst is per 1 juni 1995 voor een periode van ongeveer drie maanden gedetacheerd in Rwanda, waar hij de functie zal uitoefenen van Deuxième Chef Service Technique bij Bralirwa S.A.R.L. te Gisenyi. Vietnam De heer J.G. van Dalen heeft per 1 mei 1995 zijn uitzending naar Fomento Economico Mexicano S.A. de C.V. te Monterrey, Mexico in de functie van Executive Engineer HTS beëindigd en is per 24 mei 1995 uitgezonden naar Vietnam waar hij de functie zal bekleden van Project Manager/Installation Manager bij Vietnam Brewery Ltd. te Ho-Chi-Minh City. Nieuw Caledonië De heer M.W.F.M. Dietvorst heeft per 26 mei 1995 zijn uitzending naar SP Holdings Ltd. te Boroko, Papoea Nieuw-Guinea in de functie van Production Manager beëindigd en is per 27 mei 1995 uitgezonden naar Nieuw Caledonië alwaar hij de functie van Production Manager zal bekleden bij Grande Brasserie de Nouvelle Caledonie S.A. te Noumea. De heer G.J.W. van Sonsbeeck is per 29 mei 1995 gedetacheerd in Nieuw Caledonië, waar hij voor een periode van ongeveer twee maanden de functie zal bekleden van Management Trainee bij Grande Brasserie de Nouvelle Caledonie S.A. te Noumea. China De heer L. van der Male is per 1 juni 1995 uitgezonden naar Shanghai Mila Brewery Co. Ltd. te Shanghai in de functie van Installation Engineer. Hij was daar tot die datum al gedetacheerd. Duitsland De heer H. Essaadi is per 1 juni 1995 uitgezonden naar Duitsland, waar hij de functie zal uitoefenen van Gebietsverkaufleiter bij Heineken Deutschland GmbH te Düsseldorf met als standplaats Berlijn. (Na een dienstverband van drie of meer jaar Horecagebieden P.T. Menger (Horecagroothandel Hergarden) Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken hartelijk danken voor het drankenpakket en de envelop ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. A. van Oyen - Schlossmann Mede namens de kinderen en kleinkinderen wil ik Heineken en alle ex-collega's van mijn man, Jos Kivits, bedanken voor hun steun en medeleven na zijn overlijden. Alle belangstelling en uw aanwezigheid tijdens de uitvaartplechtigheden waren een steun voor ons in deze moeilijke tijd. L. Kivits - Wolfs Graag wil ik op deze wijze iedereen bedanken voor de belangstelling bij mijn afscheidsreceptie op 20 april. Alle aanwezigen van harte bedankt en ook mijn dank voor de schriftelijke reacties en de vele bloemen en cadeaus. U allen heeft hier voor mij en mijn vrouw een onvergetelijke gebeurtenis van gemaakt waar wij ontzettend van hebben genoten. We zullen er nog vaak met genoegen aan terugdenken. DJ. Buwalda Via deze gelegenheid wil ik graag iedereen bedanken voor de belang stelling op mijn afscheidsreceptie van 6 april jongstleden. In het bijzonder die personen die dit afscheid tot iets onvergetelijks hebben gemaakt. Ook de muzikale omlijsting hebben wij zeer gewaar deerd. Tevens dank voor alle schriftelijke reacties en de gekregen attenties. Ik wens de Heineken- medewerkers en alle vrienden en relaties het allerbeste toe. Henk Leenman Bij deze wil ik, mede namens mijn echtgenote, de directie van Heineken Nederlands Beheer B.V. hartelijk bedanken voor de attentie in de vorm van een plantenmandje en een drankenbon, die wij mochten ontvangen in verband met ons 40-jarig huwelijksfeest. Het is een prettige gedachte te weten dat je, ofschoon reeds enige jaren uit het zicht, door de 'baas' niet vergeten bent. A.W.F. Kroon Blij verrast werden we door de gulle aandacht van Heineken voor ons gouden huwelijk. Directie en medewerkers hartelijk dank. Aad Kamps en Diny Kamps-Kloeg (vervolg Kroniek op pagina 22) Op 1 mei is op 62-jarige leeftijd over leden de heer P.M. Pieters. De heer Pieters trad op 1 janari 1962 in onze dienst als Portier en was in zijn laatste functie werkzaam als Medewerker Verkoopsecretariaat. De heer Pieters was al enige tijd deel nemer aan onze Invaliditeitsregeling. Op 18 mei 1995 is overleden de heer G.P.H. van Elswijk. Hij werd 90 jaar. De heer Van Elswijk kwam op 1 februari 1947 in dienst bij Heineken. Op 1 januari 1961 is hij met pensioen gegaan. Op 21 mei is op 59-jarige leeftijd overleden de heer H.H. Ummenthum. De heer Ummenthum trad bij onze onderneming in dienst op 11 juli 1960 en is tot 31 mei 1986 achtereenvolgens als medewerker bottelarij Amstel Brouwerij en voorman bottelarij, wachtchef bottelarij en medewerker planning en registratie in de brouwerij aan de Stadhouderskade werzaam geweest. Per 1 juni 1986 werd hij tenslotte aangesteld als Chef Postkamer op het Hoofdkantoor aan het 2e Weteringplansoen. Het kenmerkende van de heer Ummenthum was zijn bescheiden heid en vooral zijn servicebereidheid, hetgeen zeker in zijn laatste functie van groot belang is geweest. Ook was hij sterk betrokken bij het wel en wee van zijn medewerkers. De nimmer aflatende zorg voor hen die hem in eigen kring dierbaar waren heeft op ons steeds een grote indruk gemaakt. Het was vooral ook hierom dat hij destijds besloot deel te gaan nemen aan een van onze regelingen voor vervroegde uittreding. Wij kunnen ons dan ook goed voorstellen dat het overlijden van de heer Ummenthum een groot gemis betekent voor de naaste familie. Wij wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit verdriet.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 19