Huwelijken Geboorten Geslaagd Buitenland Maastricht A.J.J, v.d. Akker met mw. K. Scholte Zoeterwoude R. Muller (Verpakken) met mw. G.J. Hermsen Mw. A. v.d. Plas (Verpakken) met W.M. van Duyn W.F. Vogelenzang (Export) met R.M.A.N. van Berge Henegouwen Mw. K. Maat (Human Affairs Expatriate Staff) met F.L.M. Lallemand de Driesen Amsterdam Pauline, d.v. PH. de Wulf (Corporate Marketing Research) Lisanne, d.v. mw. A.N.V. van Asten- Nollen (Planning Control Export) Tobias, z.v. H. Harens (Garage) Den Bosch Ashish, z.v. A. Paltan (Verpakken) Astrid, d.v. M. Hogedoom (Verpakken) Renee, d.v. V. van Santen (Verpakken Anouk, d.v. C. Ypelaar-Pulles (Interne Dienst) Claudia, d.v. M. Schut (Brouwen) Thomas, z.v. P. Martherus (Garage) Horecagebieden Iris, d.v. M.A.A. van Dorst (Alkmaar) Kaylee, d.v. R.M. Brussaard (Verkoop Gelderland/Overijssel) Rotterdam Ashwin en Dennis, zonen v. M.B.P. Pieterse (Export Informatisering) Zoeterwoude Laura, d.v. Mw. P.G.D. Van de Loo- Van Dorst (In- en Externe Betrekkingen) Sofia, d.v. Mw. I.S. van Zelst (Office Management) Xandra, d.v. D.C. Geskus (Verpakken) Kelly, d.v. E. Steketee (Verpakken) Donald, z.v. A.W.J. Jansen (Proces Control St Proces Information HTS) Lisanne, d.v. M.C.M. Hensing (R St D HTS) Rotterdam Voor het basisdiploma Declarant: mw. A.M. van Dorsselaer-Arts (Administratieve Orderafloop- controle, EFA) De gegevens voor deze mbriek worden geleverd door de desbetreffende PZ-diensten Den Bosch Voor het cursusbrevet Typografie en layout: D.A. Kuijer (Verpakken) Horecagebieden Voor het diploma Leergang Controller: C.J.H. van Boheemen (Planning St Control Leidschendam) Voor het diploma Commerciële Binnendienst: A.C.P. Verheijen (Verkoopbinnendienst Eindhoven) Voor het diploma Inleiding Integrale Logistiek: H. Verwoert (Verkoop Amersfoort) Voor het diploma Financieel Management: A.W. Donkersloot (Verkoop Alkmaar) Voor het diploma Hoger Financieel Administratief Management (HOFAM): R.C.M. Reintjes (Planning St Control Arnhem) Voor de Leergang Physieke Distributie 1995: mw. G.G.E. de Ligt, F.M. v.d. Corput, E.F.E. Cosijn, E.J.G. Pols (allen Drankenhandel de Baronie), F.K.M. Spoelstra (Drankenhandel Van Dorst- Liebrand-Olderaan), H. Tromp (Drankenhandel Winters-Van Wees), R.R. v.d. Sijde, P. Tuinhof (beide Horecagroothandel Hergarden), J. Kalter, P. Masselink, H. Werkman (allen Drankenhandel Groningen), M.H.J. Janssen, F.A.P. Klein Hemmink (beide Verkoopkantoor Groningen), G.M.C.D. Goossens (Verkoop Nuth), S.G. Bos (Horecagroothandel Havenstad), A.R.R. Smit (Verkoop Alkmaar), A. van 't Hoff, B.J.M. Pas (beide Verkoop Arnhem/Overijssel) Wylre Voor de Leergang Physieke Distri butie 1995: K. Boots, W. Broeders, S. Hebben (allen Brand Brouwerij) Zoeterwoude Voor het certificaat VaPro basisope rator: L. Holvast, E.C. Richardson, C.P. Rietveld, J. Varkevisser (allen Verpakken) Voor het diploma Heftruck chauffeur: M. Kekkevoet (D.C.S.) Voor het certificaat keukentraining basisvaardigheden: F.J.M. Buis, mw. Y.S. Dees, mw. W.G.A.J. de Graaf, E. Jansen, H.I. Ozyigit, M. Tuinhof De Moed, E. Yetik, mw. P.A.C. van der Wal (allen Bedrijfsrestaurant) Voor het diploma keukentraining basisvaardigheden: H.F.R. Aarts, H. van Beelen, R.M. van Eldik, Q.A.D. Emmen jr., P.E. van Giezen, A. Hoppers, P. Ip, A.J. van Ipenburg, W. Mulder, E. Oliveira, R.M. Pannebakker, T. Ranselaar, mw. M.C. Vink, R. de Wit, P.J.N. v.d. Zwaan (allen Bedrijfsrestaurant) Voor het certificaat Quality Management System Assessment: A.H.M. de Kort (B.T.D.) Voor het certificaat Veiligheid I: C.J. Koppen (Verpakken) Voor het diploma Hogere Bedrijfs kunde: R. Drieduite (Marketing Amstel) Voor het diploma SPD Bedrijfscalcu- latie Bedrijfseconomie I: J. Veen- stra (Debiteurenadministratie) Voor het diploma Commerciële Binnendienst: B.A.M. de Graaf (Verkoop Binnendienst) Voor de Leergang Physieke Distributie 1995: W.V. Vogt (Corporate Distribution St Logistics) Thailand De heer D. van Bemmel is per 1 juni 1995 teruggekeerd uit Thailand, waar hij de functie uitoefende van Training Manager bij Thai Asia Pacific Brewery te Bangkok. Zwitserland De heer C.A.J. van den Eijnden heeft per 24 mei 1995 zijn detachering als Management Trainee bij Calanda Haldengut Getranke AG te Wmterthur beëindigd. Bahamas De heer E.A.f. van Grootel is per 15 mei 1995 teruggekeerd uit de Bahamas, waar hij de functie uitoefende van Brewery Manager bij Commonwealth Brewery Ltd. te Nassau. De heer Van Grootel heeft per diezelfde datum een nieuwe functie in Den Bosch aanvaard als Produktie Manager Brouwerij Den Bosch.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 18