Expositie in De Hooiberg Bil j artkampioen- schappen voor teams Heineken Squashvereniging opgericht Opnieuw prijs EHBO-team Zoeterwoude De internatio naal bekende Zoeterwoudse kunstschilder Bram van Velde wordt binnenkort geëerd met een expositie in het Heineken- ontvangstgebouw De Hooiberg. De tentoonstelling wordt ge houden vanwege de honderdste geboortedag van de kunstenaar. Een selectie uit het werk van Van Velde is te bezichtigen van zaterdag 10 tot en met dinsdag 13 juni. De enige jaren geleden overle den Van Velde voelde zich ver want met de Iers/Franse schrij ver Samuel Beckett. De twee kunstenaars ontmoetten elkaar voor het eerst in 1937 in Parijs. Toen bleek dat zij onafhankelijk van elkaar tot een overeenkom stige visie op het kunstenaar schap waren gekomen: het wil len uitdrukken van wat (zo op het oog) niet kan worden uitge drukt. Beckett deed dat in taal, Van Velde in zijn schilderijen en litho's. Het werk van de Zoeterwoudse kunstschilder kunt u 10 en 11 juni gaan zien tussen 10.00 en 16.00 uur. De bezoekers zal kof fie worden geserveerd. Op 12 en 13 juni is de expositie alleen geo pend voor Heineken-personeel, en wel tussen 11.30 en 13.30 uur. Zoeterwoude Biljartliefheb bers opgelet! Op 10 en 11 juni aanstaande worden in Amersfoort de door Amstel gesponsorde Biljart kampioenschappen voor teams gehouden. De Nederlandse amateurtop toont dan zijn beste kunnen. Locatie van dit biljartevene ment is Sporthal Schuilenburg aan de Leonorehof te Amers foort. Het toernooi start om 9.00 uur. De toegang is gratis. Bij de achterpagina: Een oude advertentie uit 1941, waaruit blijkt dat het zwaardere bier door een tekort aan grondstoffen niet meer mocht worden gebrouwen. Zoeterwoude Tweeëntwin tig aspirant squashers kwamen maandag 24 april in Leiden bijeen voor een eerste bijeen komst van de Heineken Squashvereniging in spé. Het enthousiasme was groot. Voor de initiatiefnemers Sjoerd Timmermans, Onno Berghuis en Erwin Rosens aanleiding om de vereniging nu definitief op te richten. De speelplaats wordt sportcentrum Dekker in Zoetermeer (wijk: Rokkeveen). Elke maandagavond wordt er gesquashed van 17.15 tot 19.30 uur. Zowel medewerkers als hun partners kunnen lid wor den. De kosten zijn maximaal 280 gulden per jaar. Een en ander is nog afhankelijk van het aantal deelnemers en de even tuele verenigingssubsidie. Geïnteresseerden kunnen con tact opnemen met Sjoerd Tim mermans. Zijn telefoonnum mer is 071-457344. Den Bosch Een van de twee EHBO-wedstrijdteams van Heineken Den Bosch is kortge leden opnieuw in de prijzen gevallen. In het vorige nummer van Vers van 't Vat konden we al berichten dat de twee teams een eerste prijs hadden gewonnen tijdens regionale wedstrijden voor bedrijven en instellingen. Dat leverde beide een finaleplaats op. Een van de teams eindigde tijdens die on langs in Den Bosch gehouden regionale finale op een tweede plaats. Als aandenken kregen de teamleden een plaquette op standaard. De leden van het winnende EHBO-team met htm trofee. Boven van links naar rechts: Ger Nijholt, Gerard Weber en Mari v.d. Velden. Onder van links naar rechts: föhn Covers en Henk Vos

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 31