Afscheid W. Bronsema Afscheid J. v.d. Brink Afscheid W. Bosma imMrntï april Zeegse Na een dienstverband van 32 jaar sloot W. Bronsema per 1 mei zijn loopbaan bij onze onderneming af. Zowel colle ga's als veel relaties waren naar Hotel Duinoord in Zeegse geko men om afscheid van hem te nemen. Wim startte 1 februari 1963 als vertegenwoordiger/ propagandist bij de N.V. Ver koopmaatschappij voor Vru- mona-produkten en zijn laatst vervulde functie was die van brouwerijvertegenwoordiger horecagebied Groningen/Fries land/Drente. Sjoerd Zwanenburg vertelde tij dens de receptie iets over de loopbaan van de scheidende col lega, daarbij ondersteund door de nodige dossierpassages. Collega Pelle Assman maakte het geheel compleet door het benoemen en toelichten van vele anecdotes. Als afscheids cadeau kreeg Wim een fiets- drager voor op de auto. Daarna sprak Wim Bronsema een slot woord, voorzien van de nodige humor en understatements. Vervolgens volgde nog een geanimeerd samenzijn. Amsterdam Een gezellig groot feest. Zo laat zich de afscheidsreceptie van service medewerker Interne Dienst J. van den Brink het beste be schrijven. Jan en Ria, de kinde ren en kleinkinderen werden in de voorontvangst verwelkomd door de heer De Vries en mevrouw De Leeuw. De recep tie vond aansluitend plaats op de Molenzolder, die nèt ver bouwd was en nu een gezellige en warme sfeer uitademt. Jan moest zich volgens mevrouw De Leeuw een gelukkig mens voelen. Omringd door zijn fami lie, een groot aantal receptie- gangers en natuurlijk Ajax, dat de avond daarvoor een spette rende overwinning boekte. De Vries gaf in zijn toespraak aan hoe belangrijk Jan is geweest bij het verhelpen van die kleine ongemakken op de werkplek. De waardering voor Jan in het bijzonder bleek uit het 'wen- senschilderij'. Vooruitkijkend naar de VUT-periode, herinner de De Vries aan de meer dan gewone belangstelling van Jan voor de zaagbank, zoals die in de timmerwerkplaats van het kantoor staat. Namens de medewerkers bood hij vervol gens Jan een zaagbank aan. Soest In Hotel/Restaurant Het Witte Huis te Soest werd 21 april de afscheidsreceptie ge houden van W. Bosma, bouw kundig adviseur van het Bouw- adviesbureau. De heer Bosma werd toegesproken door zijn chef Ben Smith, die dit keer zijn speech meer op de persoon had gericht en aangaf dat met het vertrek van Wim Bosma een uniek mens de afdeling ging ver laten. Wim Bosma kreeg van de afdeling als cadeau een frees machine overhandigd. Ook werd Wim verrast door de aanwezigheid van de leden van de Volleybalvereniging uit Wa- geningen, waar Wim eveneens lid van was. Ook zij benadruk ten nogmaals dat Wim Bosma een uniek persoon is en toonden een aantal video-opnamen van Wim zijn inzet tijdens een volleybalwedstrijd. Hierna kreeg Wim een leren ere-medaille overhandigd. Na een kort dankwoord volgde nog een zeer geanimeerde en gezellige receptie. li.—4-

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 25