Afscheid B.J. Mees Afscheid D. Buwalda Zoeterwoude Op 11 mei nam ir. B.J. Mees, Hoofd Technolo gische Zaken Produktie Bier, afscheid. Directeur Produktie De Goede ren zei tot de aanwezigen dat het wel even wennen was dat Bert Mees met de VUT zou gaan. Want hij heeft door de jaren heen een belangrijke stempel gedrukt op het techno logische beleid van Heineken Nederland. De heer Mees is in april 1971 in dienst gekomen. Een rustige, begaafde mede werker die in 1981 adviseur Brouwtechnische Zaken werd. "Je bent het technologische en kwalitatieve geweten geworden van Produktie Bier", zei de Goederen. "Iemand om wie je niet heen kon. En dat was maar goed ook." De spreker omschreef de laatste jaren als turbulent, door de introductie van vele nieuwe bieren. De behaalde ISO-certificering noemde hij een geweldige afsluiting van Mees' carrière. Hij bedankte hem voor al zijn inspanningen. Hierop hief de Centrale Kwaliteitsdienst een lied aan, waarin onder meer zijn hobby golfen en zijn stipt heid werden opgevoerd. Grote sheets zorgden ervoor dat de vele aanwezigen het lied kon den meezingen. Tot slot kreeg de heer Mees een Workmate aangeboden. Er volgde een gezellige receptie. ook Douwes kinderen aanwezig waren, vond plaats in de Cam- brinuskelder. Deze was druk bezocht en de sfeer was erg gezellig. Douwe werd hier toe gesproken door Watse KolffHij nam de loopbaan van de schei dende collega door. Douwe kwam in 1975 in dienst als wachtchef Storingsdienst en Energie. In 1982 werd hij chef Onderhoud Verpakken en van af 1986 tot zijn afscheid was hij chef Mechanische Werkplaats. Tussendoor is Douwe voor kor te tijd gedetacheerd geweest in Zambia als waarnemend chef Engineer en op de Bahama's als chef Engineer. Na de toespraak van Watse Kolff werd Douwe toegespro ken door een van zijn monteurs, Martien van Venrooij. Vervol gens werd aan hem door de medewerkers van de Mechani sche Werkplaats en Garage een cadeau overhandigd. Na het dankwoord van Douwe kreeg iedereen de kans per soonlijk van hem afscheid te nemen. regeling. Douwe, vergezeld van zijn vrouw Wil en zijn zus, werd namens de bedrijfsleiding ont vangen door de heren Wilmink en Kolff. De receptie, waarbij Den Bosch D. Buwalda nam donderdag 20 april na 20 jaar afscheid van Heineken. Hij maakte gebruik van de VUT

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 24