Oud-medewerkers op pad In mei vonden de dagtochten plaats voor (vervroegd) gepensioneerden en andere niet-actieven van Amsterdam, Den Bosch, Rotterdam, Zoeterwoude, Bunnik, Leeuwarden, Zwolle en het horecagebied Gelderland/O verij ssel. A Zoeterwoude Rotterdam Voor de medewerkers uit Amsterdam waren de dagtoch ten georganiseerd op 8, 9, 15 en 18 mei. Op 15 mei waren het vooral de oud-medewerkers uit Bunnik, die de dagtocht meemaakten. Zij gingen met bussen naar Werkendam. Na een kopje koffie ter plaatse kon het gezelschap aan boord van een grote, twee etages tellende boot. Op deze boot werd ook de lunch, een echte Brabantse koffietafel, gebruikt. Langzaam voer de boot naar natuurgebied De Pannekoek. Hier was gele genheid om te wandelen. Velen maakten daarvan gebruik, mits het weer het toeliet. Ook werd massaal een bezoek gebracht aan het Biesboschmuseum. Hier werd uitleg gegeven over het ontstaan van het natuurge bied en over de flora en fauna. Bovendien was het interessant te horen hoe hier piloten onder gedoken zijn geweest tijdens de oorlog. De dagtocht eindigde in Geertruidenberg. Terwijl de oud-medewerkers konden ge nieten van een uitgebreid buffet in het partycentrum, liep een accordeonist langs de diverse tafels om verzoeknummers te spelen. Het spelen van muziek, die de laatste tijd door André Rieu populair is geworden, lokte ook velen naar de dansvloer voor een zwierige Weense wals. "Het was weer bijzonder ge slaagd", vertelt busbegeleider Amsterdam Bunnik A Hattem Zwolle Leeuwarden A

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 22