Onze dienst verlieten Dankbetuigingen Overleden 19 Angola De heer G.A.C.F. Wynen Demazure is per 15 mei 1995 uitgezonden naar Angola, waar hij de functie zal bekleden van brewery manager bij Nocal S.A.R.L. te Luanda. De heer Wynen was tot 3 mei 1995 chef de Production bij Société des Brasseries du Maroc in Casablanca, Marokko. De heer N. Prinsen is per 6 april 1995 uitgezonden naar Angola,waar hij de functie zal uitoefenen van chef Bouteillerie bij Nocal S.A.R.L. te Luanda. De heer Prinsen was tot deze datum chef de Département Garage bij Bralima S.A.R.L. te Kinshasa, Zaïre. Griekenland De heer W.H.M. Baaiman is per 1 mei 1995 gedetacheerd naar Griekenland, waar hij voor een periode van ongeveer zes maanden de functie zal bekleden van Staff member of the Central Technological Control Department bij Athenian Breweries S.A. te Athene. Marokko De heer W.J.J.M. van Waesberghe is per 24 april 1995 gedetacheerd naar Marokko, waar hij voor een periode van ongeveer tien weken de functie gaat uitoefenen van chef de Production bij Société des Brasseries du Maroc S.A. te Casablanca. Mexico De heer P.A.H.C. Delizee heeft per 30 april 1995 zijn uitzending naar Fomento Economico Mexicano S.A. te Monterrey, Mexico in de functie van Heineken technical coordinator FEMSA beëindigd en is per diezelfde datum teruggekeerd naar Brasseries FFeineken S.A. te Rueil-Malmaison, Frankrijk. Thailand De heer J.O. Dik is per 4 mei 1995 teruggekeerd uit Thailand, waar hij gedetacheerd was als Installation Specialist voor een periode van vijf maanden bij Thai Asia Pacific Bre wery Ltd. te Bangkok. De heer J.T. Joosten is per 24 april 1995 teruggekeerd uit Thailand, waar hij gedetacheerd was als specialist Process Automation voor een periode van vijf weken bij Thai Asia Pacific Brewery Ltd. te Bangkok. Curacao De heer I.P. Kaanen heeft per 1 mei 1995 zijn uitzending naar Cervezas Mundiales S.A. van de FEMSA- groep te Monterrey, Mexico, in de functie van export manager Mexico beëindigd. Hij is per diezelfde datum uitgezonden naar Curacao, waar hij de functie bekleedt van area export manager bij Heineken Trading Curacao N.V. te Willemstad. (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Zoeterwoude Mw. J.I.M. Luijten-v.d. Brande (Verpakken) M. Hofland (Thuisverbruik Bier) Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken bedanken voor het bloemstukje en het drankenpakket, die wij voor ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. A.H. Zwart Gaarne wil ik ook namens mijn vrouw de directie van Heineken bedanken voor de aardige geste naar aanleiding van mijn 50-jarig huwelijksfeest van 13 maart jongstleden. Wij kregen een royale cheque, een drankenpakket en bloemen. Nogmaals mijn welgemeende dank! H.J. Sloot Vrijdag 14 april was het de dag dat mijn vrouw en ondergetekende 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Wij hebben deze dag prettig gevierd met kinderen, kleinkinderen, familie, vrienden en kennissen. Ook namens de directie werd ons veel geluk toegewenst. Daarvoor onze hartelijke dank. Tevens dank voor het prachtige bloemstuk, het dran kenpakket en het geschenk onder couvert. Het heeft er mede toe bijgedragen, dat deze dag voor ons onvergetelijk is geworden. L. van Lindt Ook vanaf deze plaats hartelijk dank aan allen die er, op welke wijze ook, hebben bijgedragen om van mijn afscheid van Heineken een heel bijzondere gebeurtenis te maken, waarop mijn vrouw en ik met veel plezier kunnen terugkijken. Aan alle collega's, vrienden en bekenden zal ik, na zoveel jaren samenwerken, een heel goede herinnering bewaren en ik hoop de gelegenheid te hebben u nog vele malen te zien. f.C. Banz Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken bedanken voor het mooie bloemstuk, het drankenpakket en de envelop met inhoud, die wij voor ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. C.P. Moonen Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpakket, die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. W. Bastiaans 29 maart jongstleden was een dag vol verrassingen, van 's morgens vroeg tot 's avonds laat. Ik wil graag allen, die de plannen hebben gesmeed en ten uitvoer hebben gebracht, nogmaals hartelijk danken. Verder wil ik iedereen die mij persoonlijk dan wel schriftelijk het beste voor de toekomst wenste, laten weten dat ik dit bijzonder waardeer. Het was een dag om nooit te vergeten. Riet Bout Dat er zoveel collega's waren bij het afscheid van mijn man, dat was voor mij een ontzettend grote steun. Ik wil jullie daar hartelijk voor bedanken. Betsie van Eggelen-Roeland Op 4 april is overleden de heer W. aan het Rot. Hij werd 62 jaar. De heer Aan het Rot kwam op 28 maart 1955 in dienst bij de Amstel Brouwerij. Sinds 1971 was hij in de HIR opgenomen.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 19