Huwelijken Geboorten Geslaagd Buitenland Zoeterwoude L. Hijman (Brouwen) met mw. Y. Neuteboom J. v.d. Plas (Kwaliteitsdienst) met mw. A. Haasnoot De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetreffende PZ-diensten Den Bosch Jeroen, z.v. mw. M.H.Th. Maurix- van der Sterren (Personeelsdienst Produktie) Zoeterwoude Merel, d.v. F.E. Eusman (Planning Control Produktie Bier) Tjardo, z.v. H. van Paridon (Packaging Technology R&D) Koen, z.v. P.W. v.d. Eijk (Personeels informatie Adm. HNB) Lisette, d.v. mw. M.C. Brugmans (Quality Control Lab. R&D) Marlies, d.v. P.G.M. Valentijn (Energie) Lisanne, d.v. A. v.d. Voet (Onderhoud Prod. Installaties) Jody, d.v. J. Pothoff (Procestechniek) Den Bosch Voor het diploma Assistent Monteur Elektrische Bedrijfsinstallaties: W.G. Breedveld en W.J. van Eekelen (beiden TD B&E), J.L.A. van Berkom (TD V&O) Voor de Algemeen Voorbereidende Opleiding Verpakken: L.G. Schönhage (Verpakken) Voor de Module-examens Organisatie, Repressie Plicht en Sociale Vaardigheden (Brandmeester): K.B.G. Mulder (Interne Dienst Algemeen) Voor het diploma Assistent Mon teur Elektrische Bedrijfsinstallaties: J.M. van Beurden en E.J.A. van Amerongen (TD V&O St.Gr.) Voor de Primaire Opleiding voor Monteur Elektrische Bedrijfsinstallaties: W.A. Geurtsen (T.D. B&E St.Gr.) Voor het diploma Brandwacht: H.J.H.M. Cortenbach en R.T.J. v.d. Velden (beiden Brouwen)-, A.G.A. Fleuren en H.H.F.M. van Hoek (beiden Verpakken) Voor het diploma Mechanisch Ope rator B: J.A.M. van de Gouw, A.A.C.J. Hamers en C.M.A.N. Oudt (allen Verpakken) Zoeterwoude Voor het diploma Verpakkings- kundige II: P. Beije (Verpakken) Voor het VaPro diploma leerlingwe zen procesoperator-A: A. de Roode en P. Zwaan (beiden Verpakken) Voor het VaPro diploma leerling wezen mechanisch operator-A: R.J. Rosier (Verpakken) Voor het VaPro diploma leerlingwezen procesoperator-B: G.A.M. van Rijn (Verpakken) Voor het diploma Logistiek Management: R.A. Droog (M.I.T.) Voor het certificaat Veiligheid I: C.J. Koppen (Opleidingen Verpakken) Voor het E.H.B.O.-diploma en de aantekeningen reanimatie en verbandleer: C.W.J. Duivenvoorden, R.W. Gorter, A. van der Toom (allen Verpakken)-, H.P. van Gent (Informatie Management)-, H.G. Harms (Beveiliging Kantoor); H.H. Ibelings, J. Kuijper (beiden O.F.D.)-, G. Yff (Crediteuren Administratie)-, A.P.M. van der Meer, R. van de Meent, H. van Vianen, P.J.M. Zandvliet, C.A.M. van Duivenvoorden (allen O.P.I.)-, T. Ranselaar en E. van Vliet (beiden Bedrijfsrestaurant)-, R. de Vries (Proefbrouwerij)-, M.C.M. van der Werf (Reclame Inkoop)-, C.J.M. Wesselink- van de Poel (Centrale Reprografie)-, J.M. Otter (Informatie Centrum H.T.S.)-, A.T. Messemalcer (Centrale Logistiek) Voor het diploma SPD ETV Statistiek: E.A. Souverijn (Administratie Bier) Voor het diploma Facilitaire Dienstverlening II: S.J. Jansen (Interne Dienst Bedrijf) Voor het diploma Werkvoorbereiding en Planning: J.M.A. Wesselingh (Onderhoud Gebouwen Installaties) Voor het getuigschrift Dirksen Intek Elektrische Basisbegrippen A: R. Louwrier (Technische Dienst) Voor het diploma Automatisering in de Procesindustrie: J. Batelaan en A.J.M. Hoogduin (beiden Verpakken)-, D. Berveling en D.W. Haasnoot (beiden Energie); C.M.H. van Bommel, A.P.M. v.d. Meer, H.J. W. v.d. Bijl, P.R. Brand, P.J.M. van Eeden, J.W.M. v.d. Meer, R.C. Plasmeijer, C.H. Zevenhoven, A.M. Valentijn en A. de Vos (allen Storingsdienst OPI) Voor het diploma EVO heftruck chauffeur: R. Bakker, J.P.M.D. de Bruijn, J.F. Dreef, G.J. van der Hoeven, H. de Hom en S. Sönmez (allen M.I.T.) Horecagebieden Voor het E.H.B.O.-diploma en de aantekeningen reanimatie en verbandleer: K.H. Meeuwenberg (Drankenhandel Toonen Lafeber Katwijk) Voor het diploma Voortgezet Management: P. Masselink (Verkoop Drankenhandel) Indonesië De heer J.P.G. Frensch is per 21 april 1995 uitgezonden naar Indonesië, waar hij de functie zal bekleden van engineering consultant bij P.T. Multi Bintang Indonesia te Tangerang. Papoea Nieuw-Guinea De heer H.G.J. Weiten is per 22 april 1995 uitgezonden naar Papoea Nieuw-Guinea, waar hij functie zal bekleden van production manager bij S.P. Holdings Ltd. te Borolco. Vietnam De heer J.A. Doyer is per 1 mei 1995 teruggekeerd uit Vietnam, waar hij de functie uitoefende van general manager bij Vietnam Brewery Ltd. te Ho-Chi-Minh City.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 18